Zespół Alergen na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj piosenki "Wszystko jedno"

Alergen to jeden z ciekawszych zespołów na polskiej rockowej scenie. Muzycy właśnie wydali swój trzeci album. Promujący go singiel "Wszystko jedno" można było usłyszeć w Dzień Dobry TVN. Jak wypadli muzycy? Przekonajcie się sami!

Alergen w utworze "Wszystko jedno"

Na scenie Dzień dobry TVN zespół Alergen wykonał utwór "Wszystko jedno", który pochodzi z najnowszego, trzeciego, studyjnego albumu grupy.
- Utwór nawołuje do odważnego życia, spełniania marzeń oraz realizacji wyznaczonych celów. Tematyka ta jest bardzo ważna, zwłaszcza po długim okresie stagnacji, rezygnacji, izolacji oraz braku perspektyw - mówią członkowie Alergenu.
Warto dodać, że "Wszystko jedno" to trzeci singiel z najnowszej płyty zespołu. Wcześniej fani mogli usłyszeć już kawałki "Nagie tango" i "Wodospady".

Zespół Alergen - kariera

Zespół Alergen powstał w Krakowie w 2005 roku. Tworzą go Paweł Nawrocki - lider, wokalista i gitarzysta, który również odpowiada za muzykę i słowa wszystkich utworów. Adrian Górka - gitara, Krzysztof Domienik - perkusja oraz Krzysztof Ropicki - gitara basowa.
Grupa właśnie wydała trzecią studyjną płytę. Znajduje się na niej dziesięć zupełnie nowych utworów i 3 starsze kawałki. Zespół pracował nad płytą pod czujnym okiem Marcina Limka, który znany jest ze współpracy między innymi z zespołem IRA, Anią Wyszkoni czy Beatą Kozidrak. Płyta z całą pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego rocka.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Pozostałe wiadomości