Pozytywki

Pozytywki Dzień Dobry TVN za czerwiec 2022. Wybierz, do kogo trafi nagroda [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Pozytywki

Autor:
Luiza
Bebłot
Pozytywka Dzień Dobry TVN za czerwiec 2022 r.

Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za czerwiec 2022 r. Poniżej mogą Państwo oddać głos na osobę, która powinna otrzymać to wyróżnienie.

Pozytywki Dzień Dobry TVN czerwiec 2022 - nominacje

Katarzyna Cieciura - dyrektorka Szkoły Podstawowej wraz z uczniami i ich rodzicami tworzy biżuterię, która później sprzedawana jest na szkolnych jarmarkach, kiermaszach i aukcjach internetowych. Za zdobyte w ten sposób pieniądze udało się już spełnić wiele uczniowskich marzeń.

Marcin Trzepizur - ma ponad czterdzieści lat, ale energii tyle co dwudziestolatek. Pięć lat temu zaczął uprawiać kalistenikę. Teraz postanowił pobić światowy rekord Guinnesa w jednym z najtrudniejszych ćwiczeń tej dyscypliny, czyli ludzkiej fladze. Robi to dla swojego niskorosłego synka.

Przemysław Kondratowicz - cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Największym problemem jest niewyraźna mowa i brak możliwości poruszania rękoma. Jednak stale podejmuje nowe wyzwania. Zdobył tytuł magistra i napisał książkę. Tworzył ją przy pomocy nosa. Zajęło mu to pięć lat.

Licealiści z Białegostoku - stworzyli rękawicę, która tłumaczy język migowy. Zależy im na usprawnieniu komunikacji pomiędzy osobami używającym języka migowego i tymi, które się nim nie posługują. Chociaż projekt odniósł wielki sukces, to najbardziej cieszy ich, że robią coś dobrego.

Monika Dąbrowska-Jarosz, Kamil Strzelecki, Wiktoria Kowalska i Anna Olejnik - mają doświadczenie sceniczne, przeszli medyczne przeszkolenie i są medycznymi klaunami. Walczą o to, by taki klaun był integralną częścią zespołu medycznego w szpitalach pediatrycznych.

Pozytywki Dzień Dobry TVN czerwiec 2022 - głosowanie zakończone

Oglądaj Dzień Dobry TVN, aby dowiedzieć się, kto został wyróżniony.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości