Nasze akcje

Marcin Prokop pożegnał się widzami. "W sobotę się wytłumaczę"

Nasze akcje

Koniec sezonu to dla każdego programu telewizyjnego czas podsumowań. Ale to także początek nowego i zapowiedź nadchodzących zmian. Już w najbliższą sobotę Marcin Prokop odwiedzi studio Dzień Dobry TVN, lecz nie poprowadzi programu. Tym razem zobaczycie go wyjątkowo w roli gościa, który ma do przekazania swoim fanom kilka ważnych informacji związanych z jego obecnością na antenie TVN.

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Za nami wyjątkowy sezon, pełen emocji, wzruszeń ale i niepewności, wynikającej z pandemii koronawirusa. Zarówno Wy, jak i my, musieliśmy zostać w domach w większości pracując na home office. Wymóg zachowania dystansu społecznego odciął nas od rodzin i przyjaciół. Wiele musiało się zmienić w naszym życiu. Również program Dzień Dobry TVN musiał poddać się tym zmianom dla bezpieczeństwa osób, które go tworzą i gości, którzy odwiedzali studio. Z gośćmi rozmawialiśmy łącząc się przez Internet i nagrywaliśmy ich z pomocą dostępnych aplikacji i komunikatorów. Na zakończenie każdego odcinka gwiazdy jednoczyły się z milionami osób pozostających w izolacji i dawały koncert na domowych scenach. Wy kontaktowaliście się z nami używając hashtaga #pogodnitvn i nagrywając filmy pokazujące, jak funkcjonujecie w zamknięciu w swoich mieszkaniach.

O to, aby pogoda ducha Was nie opuszczała, dbali nasi niezastąpieni prowadzący: Anna Kalczyńska-Maciejowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska-Karpiel , Damian Michałowski , Dorota Wellman i – jak mówi angielskie przysłowie – the last but not the least – Marcin Prokop , który postem opublikowanym na instagramowym profilu wywołał dyskusję dotyczącą jego dalszej współpracy z telewizją TVN.

Pożegnanie Marcina Prokopa

"Marcin Prokop pożegnał się z widzami Dzień Dobry TVN: bój to nasz ostatni" – głosiły tytuły wielu artykułów, które szybko pojawiły się w sieci. Do takich nagłówków sprowokował ich ten wpis:

Wierni fani zasypali nas pytaniami, co dalej z prowadzącym? Marcin znany jest ze swojego wyjątkowego poczucia humoru. Duet, który tworzy z Dorotą Wellman, jest uwielbiany przez Was za żarty oraz za dystans do świata i do siebie. Trudno sobie więc wyobrazić poranek bez Marcina Prokopa. Kto z Was nie tęskniłby za wszystkimi wcieleniami Marcina Prokopa?

Marcin Prokop: wokalista, tancerz, fryzjer i masażysta

Marcin Prokop kojarzy się z Dzień Dobry TVN niczym słońce z wakacjami. O poranku nastraja wszystkich na dobre wibracje a dla wielu jest drogowskazem. Ewentualnie zegarem, co skutecznie próbował udowodnić:

Nikt nie zrobi takiego tapira na głowie Doroty Wellman jak Marcin Prokop. Chyba, że błędnie podeszliśmy do tematu i to, co czyni na nagraniu, jest zaklinaniem popandemicznej rzeczywistości.

Barwa głosu prowadzącego Dzień Dobry TVN sprawia, że włosy stają dęba. Marcin Prokop zawsze wybiera "taśmę profesjonalną", gdy śpiewa. Nie wiemy jak Wy, ale my możemy słuchać wokalu Marcina w nieskończoność. Zwłaszcza, gdy śpiewa w duecie z Dorotą w kuchni. Podobno w planach mają stworzenie zespołu pieśni i tańca "Poranna Szalotka".

I chociaż producenci programu nie chcą potwierdzić tej informacji, Marcin przygotowuje już swój sceniczny image:

Marcin Prokop gościem Dzień Dobry TVN

Co tu kryć – Marcina Prokopa lubią i szanują wszyscy widzowie Dzień Dobry TVN. Dlatego nie może być mowy o cichym pożegnaniu zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych. Już w najbliższą sobotę Marcin będzie gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Tak – dobrze przeczytaliście – będzie gościem a nie prowadzącym. I tym razem to on będzie odpowiadać na pytania Anny Kalczyńskej-Maciejowskiej i Andrzeja Sołtysika, również te dotyczące swojego pożegnania z widzami TVN.

Sam te plotki rozsiewam, dlatego postanowiłem wnioskować o samoukaranie i samoograniczenie. Dokonam tego wszystkiego w sobotę w programie Dzień Dobry TVN. Wszystko Wam wytłumaczę i wyśpiewam

– powiedział nam Marcin Prokop.

Dlatego tego dnia, nie może Was zabraknąć przed telewizorami. Zapraszamy na program z gościnnym udziałem Marcina Prokopa. Bądźcie z nami w sobotę 13 czerwca od godz. 8 rano.

Do zobaczenia!

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Pietrzak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości