Nasze akcje

"Dzień dobry, tu kurier". Chcesz przekazać komuś miłą wiadomość? Zrób to w naszym programie

Nasze akcje

Nic tak nie rozjaśnia dnia, jak dobra informacja z samego rana. Chcesz przekazać ją bliskiej osobie? Pragniesz kogoś zaskoczyć, przeprosić lub zrobić niespodziankę? A może marzysz o tym, by opowiedzieć o kimś wyjątkowym na antenie Dzień Dobry TVN? Z chęcią w tym pomożemy. Zobacz, jak się zgłosić do naszego nowego cyklu "Dzień dobry, tu kurier".

"Dzień dobry, tu kurier" - nowy cykl w Dzień Dobry TVN

Słońce świeci coraz mocniej, dzień robi się dłuższy, temperatury rosną, pojawiają się pierwsze zielone pąki, słychać pierwsze śpiewy ptaków - to nieomylne znaki, że zbliża się wiosna. Wraz z nowa porą roku nasz program startuje z kolejnymi propozycjami.

Jedną z nich jest cykl "Dzień dobry, tu kurier", w którym widzowie mogą podzielić się z nami pozytywnymi informacjami. Celem akcji jest dzielenie się dobrym przekazem - nic tak bowiem nie rozjaśnia dnia, jak radosna nowina z samego rana.

"Dzień dobry, tu kurier" - jak się zgłosić?

Zgłoszenia możesz wysyłać na skrzynkę mailową Dzień Dobry TVN ddtvn@tvn.pl z dopiskiem #DzieńDobryTuKurier. Możesz też skorzystać z naszych mediów społecznościowych - napisz wiadomość lub oznacz nas hasztagiem publikując zdjęcie lub wideo.

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy te najciekawsze. Potem wraz z naszymi kurierami dobrych wiadomości (w tej roli wystąpią nasi prowadzący, reporterzy) odwiedzimy wyjątkowych ludzi i opowiemy ich historie.

#DzienDobryTuKurier - kiedy startuje?

Nasza nowa akcja rozpocznie się wraz z początkiem nowego sezonu Dzień Dobry TVN - 1 marca 2021 r. Zgłosić możesz się już jednak teraz. Bądźcie z nami!

Zobacz też:

Masz zły humor? Te produkty sprawią, że na twojej twarzy pojawi się uśmiech

Psychozabawy czy prawdziwe testy psychologiczne - jak poznać siebie lepiej? Weź udział w badaniu

Oglądaj przedpremierowe odcinki ulubionych programów w Internecie. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości