Wyśpiewują informacje o korkach! Studenckie Radio Kampus - zabawa, czy praca?

Aktualizacja:

Marcin Sawicki wybrał się wizytą do redakcji Radia Kampus. Zobaczcie jak wygląda dzień w rozgłośni studenckiej - jak nasz reporter poradził sobie przy realizacji programu radiowego? To bardziej zabawa, czy poważna praca?

O swoim autorskim programie, który prowadzą w środy między 7.00 a 10.00 opowiedzieli nam - Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz, dziennikarze Radia Kampus.
Informacje o korkach w stolicy wyśpiewują do podkładów muzycznych znanych utworów. Jak Wam się podoba ten sposób prezentacji tych wiadomości?

Zobacz też: List motywacyjny po angielsku - wzór, przykłady, zwroty >>>

Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz o stylu audycji, którą współprowadzi:

Mamy coś do powiedzenia i chcemy to robić w taki sposób, który możemy realizować w tej rozgłośni - taki naturalny, bliski rzeczywistości. Nie chcemy mówić takich bardzo okrągłych zdań tylko raczej spotykamy się, żeby porozmawiać. Tak jak spotykają się bliscy znajomi w swoim gronie i rozmawiamy takim właśnie językiem. Tak jak się rozmawia ze znajomymi.

Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko:

To jest nieustanny dialog ze słuchaczami, którzy dzwonią do nas. My z nimi rozmawiamy. Często jest tak, że prosimy ich o to żeby pisali nam sms-y o czym mamy śpiewać, pod jaki podkład.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN
Pozostałe wiadomości