Paznokcie

Modny manicure na sezon jesień-zima 2021/2022. Wypróbuj trendy na swoich paznokciach

Paznokcie

Jesień zbliża się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas, by sprawdzić najgorętsze trendy na paznokcie w sezonie jesień-zima 2021/2022. W nadchodzącym czasie coś dla siebie znajdą zarówno minimalistki, jak i kobiety, które kochają, gdy coś się błyszczy.

"Jakie paznokcie będą modne jesienią 2021?" - to hasło, które często wpisują kobiety do wyszukiwarek internetowych. Dlatego, aby ułatwić im zadanie, przyjrzałyśmy się trendom na nadchodzący sezon. Oto inspiracje, modne kolory i wzory.

Paznokcie na jesień 2021 - modne kolory

Jakie kolory warto mieć w jesiennej kosmetyczce? Bordo, śliwka i butelkowa zieleń już na stałe weszły do kanonu jesiennych trendów w manicure. Obok nich niezawodne są również kolory ziemi, czyli: brązy, żółcie, szarości i popiele. Natomiast w sezonie jesień-zima 2021/2022 szczególnie pożądane będą pastelowe odcienie, np. kremowy niebieski.

Paznokcie na jesień 2021 - nowoczesny french

French manicure na stałe zadomowił się na dłoniach Polek. Natomiast tej jesieni warto postawić na jego minimalistyczną i kolorową wersję. Wystarczy obrysować brzegi cienką linią - tak, by zaakcentować końcówkę paznokcia. W tym przypadku warto postawić na kreatywność i pobawić się barwami.

Paznokcie na jesień 2021 - brokat i efekt holo

Holograficzne paznokcie to kolejny gorący trend na jesień 2021. Wystarczy pomalować płytkę neutralnym kolorem, a następnie posypać holograficznymi drobinkami. Klasyczny lub hybrydowy manicure przypomina wtedy taflę lustra, więc miłośniczki mieniących się w świetle paznokci z pewnością się ucieszą.

Z kolei kobiety lubiące blask śmiało mogą zaszaleć z brokatem, który znów będzie królował. W mediach społecznościowych już odnajdziemy przykłady tego gorącego trendu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Adam Naglik - 11-letni manikiurzysta

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości