Najmodniejsza biżuteria na plażę. "Nie ograniczajmy się"

Autor:
Daria
Pacańska
Biżuteria na lato
Biżuteria na latoDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Biżuteria na plażę to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią zaszaleć. Szczególnie na wakacjach, na które czekamy cały rok, można pozwolić sobie na nieco więcej. W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Marta Pożarlik opowiedziała o najgorętszych propozycjach na lato.

Biżuteria na plażę

Lato kocha odważną biżuterię. W tym sezonie, jak podkreśliła stylistka, jest miejsce na przepych.

- Mamy i kolczyki, które wyglądają jak ryby, plastikowe pierścionki w wersji xxl i trochę taki jest ten sezon. Z jednej strony to jest powrót do lat 90-tych, czyli do tego plastiku, tej tandety, a z drugiej strony mamy drobny minimalizm - powiedziała Marta Pożarlik.

Niektórzy obawiają się tego, że biżuteria, szczególnie ta sztuczna, może zafarbować skórę. Nawet jeśli do tego dojdzie, to są to przebarwienia, które łatwo usunąć. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest noszenie naturalnych materiałów.

Modne dodatki na plażę

Oprócz rozmaitej biżuterii, którą w tym sezonie nosimy w nadmiarze, Marta Pożarlik podkreśla, że nie wolno zapominać o stylowej ochronie oczu.

- Bardzo modnym dodatkiem jest łańcuszek do okularów i on bardzo ładnie wygląda. Naszyjnik z jednej strony, a z drugiej mamy bardzo ładny okular - powiedziała stylistka.

W tym sezonie modne jest wszystko, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Nie może zabraknąć także elementu, który jest modny zawsze, czyli bransoletek na nogę. Można je nosić nie tylko na plaży, ale również w mieście.

- Nie ograniczajmy się po prostu - podsumowała Pożarlik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości