Moda i Uroda

Sposób na łysienie i rzadkie włosy. Jak ukryć te mankamenty?

Moda i Uroda

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Szybkie i skuteczne sposoby na ukrycie łysinki
Szybkie i skuteczne sposoby na ukrycie łysinki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Łysienie czy rzadkie włosy to problem, z którym zmagają się obie płacie. Na szczęście są sposoby, które w prosty sposób zagęszczą fryzurę lub ukryją te miejsca, w których włosów nie ma już wcale. Jakie metody zasługują na uwagę? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd.

Co zrobić, aby ukryć łysinę?

Włosy powinny być mocne i gęste. Niestety nie każdy może się cieszyć piękną czupryną. Co gorsza, zdaniem badaczy - w toku ewolucji - będziemy tracić włosy i coraz więcej osób będzie się zmagało z łysiną lub bardzo rzadkimi włosami. Problemy z włosami miał również Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd. - Jestem po przeszczepie włosów, ale gdzieś tam mam jakieś przerzedzenia - powiedział.

Na szczęście są sposoby, aby temu zaradzić. - Na ratunek przychodzą nam nanowkółkna. To jest specjalną techniką sproszkowany włos. Niweluje kontrast ze skórą i maksymalnie pogrubiam włosy - tłumaczył nasz rozmówca. Warto dodać, że na rynku dostępne są tego rodzaju preparaty w różnych kolorach, tym samym każdy znajdzie produkt pasujący do jego koloru włosów.

Jak sobie poradzić z rzadkimi włosami?

Kobiety, które mają rzadkie włosy, a marzą o pięknym i gęstym kucyku, mogą go uzyskać dzięki tresce. - Ludzie, którzy tworzą te rzeczy, robią je już dużo bardziej naturalne. Faktycznie, wcześniej treski wyglądały zupełnie nienaturalnie - powiedział Łukasz Urbański.

Warto dodać, że treski są już bardzo łatwo dostępne i aby je kupić, wcale nie trzeba iść do fryzjera. Bez problemu można je znaleźć w sklepach internetowych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości