Moda i Uroda

Jak mieć płaski brzuch - nowy trend z TikToka. Nie potrzeba żadnych ćwiczeń!

Moda i Uroda

Autor:
Teofila
Siewko
Kobieta dotykająca swojego brzucha

Płaski brzuch to marzenie wielu. Nie każdy ma jednak predyspozycje i możliwości, żeby je spełnić. Kiedy mamy problemy z ćwiczeniami i utrzymaniem diety TikTok i jego złote rady przychodzą na pomoc. Czym jest nowy trend?

Co raz więcej osób bierze udział w wyzwaniu, które można znaleźć między innymi pod hasztagiem cardboardchallange.

Jak osiągnąć płaski brzuch?

Wiele kobiet marzy o tym, żeby osiągnąć płaski brzuch, zwłaszcza kiedy idzie sezon letni. Trik z TokToka dotyczy jednak zupełnie innych pór roku. Nie zadziała przy skąpym stroju kąpielowym - ale idealnie sprawdzi się do jeansów i koszulki. Płaski brzuch w kilka sekund, a wszystko za sprawą... kawałka kartonu. Wystarczy wyciąć jedną ściankę i włożyć ją za spodnie. Efekt jest natychmiastowy, ale w rzeczywistości nie wpływa na ciało.

@caassssiieee Reply to @joelene005 Ladies wait a minute... I think we got something... #mombod #cardboardchallenge #fy ♬ oops! - Yung Gravy

Prosty trik z TikToka na płaski brzuch

Użytkowniczka aplikacji została wyzwana w komentarzach do tego, aby usiadła - miało to na celu podważenie skuteczności triku. Osoba komentująca raczej nie spodziewała się, że Tiktokerka podejmie wyzwanie, a tym bardziej, że uda jej się je wykonać.

Chociaż prosty sposób na płaski brzuch stał się nowym trendem, to w samej aplikacji odpowiedź użytkowników jest różna. Pojawiły się już głosy negujące - brzuch, jego załamania, krzywizny i fałdki to całkowicie naturalna rzecz, jak tłumaczą użytkowniczki w odpowiedzi na filmik, który pokazał się na ich stronach głównych. Uważają, że trend może wzbudzać lęki i niepokoje, zwłaszcza wśród młodych dziewczyn, poprzez kreowanie fałszywego obrazu ludzkiego ciała. Dziewczęta będą odczuwały potrzebę wpisania się w niemożliwe do spełnienia standardy mody. Podkreślają, że każde ciało ma fałdki i jest do normalne, zachęcają do doceniania własnego ciała i nieprzejmowania się jeśli brzuch wygląda inaczej niż na bilbordach.

Zobacz wideo: Hartowanie dzieci

Hartowanie dzieci
Hartowanie dzieci Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło zdjęcia głównego: Mikhail Azarov/Getty Images

Pozostałe wiadomości