Horoskop

Horoskop tygodniowy. Łatwo będzie o kłótnie w pracy

Horoskop

Aktualizacja:
Źródło:
Astrolog Merkurja
Runy do wróżenia
Anna Efetova/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku? Będziemy jeszcze pod wpływem optymistycznej koniunkcji Wenus i Jowisza, która doda nam skrzydeł. Pozytywną energię spotkania tych dwóch planet poniesie dalej Wenus, która przejdzie do znaku Barana (2.05). Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Byka. Księżyc po nowiu zwiększa widoczność swojej tarczy. 

W środę utworzy się sekstyl Jowisza i Plutona, oraz sekstyl Marsa i Urana, co sprawi że z łatwością powrócimy do obowiązków zawodowych i szkolnych. Niebezpiecznym dniem, w trakcie którego warto zachować szczególną ostrożność będzie czwartek (5.05), kiedy Słońce spotka się z Uranem. Pod wpływem tej koniunkcji mogą zadziać się ogromne niespodzianki i nieplanowane zwroty akcji. Będziemy działać impulsywnie i nierozsądnie. Końcówka tygodnia będzie już łagodniejsza i spokojniejsza. Weekend przyniesie duży wzrost zainteresowania treningami i aktywnością fizyczną.

Horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Nadal będziesz kochliwy i chętny na uczuciowe uniesienia. Wenus, która przez najbliższe tygodnie przebywać będzie w Twoim znaku rozpieści Cię i zanurzy w przyjemnościach życia. Twoje pragnienie przygód i emocji zostanie zaspokojone. Nie możesz narzekać na braki w portfelu, ponieważ pojawi się okazja do dodatkowego zarobkowania. Szykuje się naprawdę udany tydzień, w trakcie którego zakupisz dla siebie jakiejś luksusowe przedmioty lub części garderoby. W czwartek czeka miła niespodzianka lub mała wygrana. Świat pójdzie Ci na rękę.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Byk

Po udanej końcówce kwietnia przychodzą trochę trudniejsze chwile. Musisz być przygotowany na to, co zupełnie nieoczekiwane. Szczególnie spotkanie Słońca i Urana w Twoim znaku (5.05) rozstroi Ci nerwy. Relacje zawodowe mogą nagle zmierzać w zupełnie innym kierunku, niż zakładałeś. Przed Tobą tydzień napiętej współpracy, która po majówce będzie wyglądać całkiem inaczej. W domu na szczęście więcej zrozumienia i akceptacji, której będziesz teraz potrzebować. Uważaj, aby układ nerwowy nie płatał Ci psikusów, możesz cierpieć na bezsenność, warto się zaopatrzyć w walerianę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będą udane dni. Zarówno majówka jak i powrót po niej do pracy, powinny iść zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wszelkie imprezy, które zaszczycisz swoją obecnością, a kilka powinno się znaleźć, natychmiast zaczną się rozkręcać. Będziesz duszą towarzystwa, jeszcze bardziej niż zwykle. Merkury w Twoim znaku doda Ci błyskotliwości, a otoczenie zachwyci się Twoją wiedzą i elokwencją. Wenus w przyjaznym Ci znaku Barana sprawi, że nabierzesz wdzięku i wewnętrznego czaru. Pojawią się fantastyczne okazje, aby poznać kogoś nowego, również przez internet.

Horoskop tygodniowy - Rak

Czekają Cię pracowite i wypełnione całkiem nowymi planami dni. Energia sprzyja walce o lepszą płacę, nowe stanowisko lub uzyskanie jakiegoś ważnego certyfikatu. Masz możliwość przyciągnięcia do siebie korzystnych transakcji. Szczególnie koniunkcja Słońca i Urana (5.05) może poprzewracać wszystko na Twoim zawodowym gruncie do góry nogami. Nie odbieraj tego jako zagrożenia. Dla Ciebie to doskonała szansa na to, aby wreszcie się wybić. W kwestiach sercowych niestety gorszy klimat. Wenus w Baranie obudzi konkurencję w partnerstwie, czego nie jesteś w stanie zaakceptować.

Horoskop tygodniowy - Lew

Nie przywiązuj się zbytnio do grafiku, który zrobiłeś już sobie na ten tydzień. Możesz poczuć, że życie jest nieprzewidywane i śmieje się z Twoich planów. Słonce i Uran będą działać w kwadraturze do Twojego znaku, zatem coś się zmieni i to w sposób szybki, niespodziewany (5.05). Na szczęście bogini radości i przyjemności czyli Wenus działa na Twoją korzyść ze znaku Barana, dzięki temu będziesz działać bez lęku i otworzysz się na nowe doświadczenia. W kwestiach zdrowotnych kolejny raz zwróć uwagę na to, czy serce nie woła o magnez i elektrolity.

Horoskop tygodniowy - Panna

Najbliższe dni skupią Twoja uwagę na wyglądzie i kwestiach wizerunku. Zapragniesz się zmienić. Coś Cię odmłodzi, coś sprawi, że ponownie uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność. Być może usiądziesz na fotelu fryzjerskim i poprosisz o totalną metamorfozę. Efekt będzie piorunujący. Spotkanie Słońca i Urana, w pokrewnym Ci znaku Byka (5.05) obudzi w Tobie głód zmian, którym chętnie się poddasz. To będzie bardzo ciekawy tydzień. W pracy również pełno interesujących nowości i szans na rozwój.

Horoskop tygodniowy - Waga

Patronka Twojego znaku czyli Wenus już w pierwszym dniu tygodnia przejdzie do ognistego i zdecydowanego znaku Barana, dzięki czemu Ty również poczujesz, że jesteś bardziej stanowcza. W świeżo rozpoczętym tygodniu z lekkością poddasz się zmianom i transformacjom, które przyniesie Los. Na szczęście będą one bardzo przyjemne i przyczynią się do tego, że Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. W czwartek zadziałasz pod wpływem impulsów i emocji, ale nie przyniesie Ci to szkody, lecz możliwość uwolnienia się od męczących znajomości. Weekend spędzisz z lekkim sercem i poczuciem, że niespodziewana wyprawa to jest to, czego potrzebujesz teraz najbardziej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Bardzo prawdopodobne, że urządzenia elektryczne lub całość instalacji w Twoim domu bądź mieszkaniu będzie w najbliższych dniach szwankować. Szczególnie miej się na baczności w czwartek (5.05). Koniunkcja Słońca i Urana może spowodować jakieś zwarcia bądź przebicia. Najlepszym dniem w tym tygodniu jest dla Ciebie środa (4.05), kiedy sekstyl Jowisza i Plutona otworzy jakieś zawodowe możliwości. Dostaniesz również wytchnienie w sprawach finansowych. Wpłata, na którą liczyłeś pojawi się na koncie. Kondycja fizyczna będzie dopisywać, zatem na kolejny weekend również zaplanujesz aktywny wypoczynek.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Załagodzisz i uporządkujesz stare konflikty i nabrzmiałe sprawy partnerskie. Twoje serce za sprawą Wenus w sprzyjającym znaku Barana nieco odetchnie. Dzięki czarującym wpływom tej planety i używając swojego wrodzonego wdzięku, z łatwością przebrniesz przez skomplikowane sprawy urzędowe i formalne. Nawet nawarstwienie się spraw zawodowych oraz papierów na biurku nie powinno dla Ciebie być problemem. Bardzo sprzyjają Ci układy w środę (4.05). Na niebie utworzy się wtedy pozytywny sekstyl pomiędzy Jowiszem i Plutonem, który przyniesie fantastyczne spotkania biznesowe oraz okazję do … nowego flirtu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą wymagający i emocjonujący tydzień. Ciężko będzie pogodzić wszystkie sprawy. Ktoś ma pretensje, że stawiasz obowiązki ponad związek czy rodzinę. Kwadratura Wenus do Twojego znaku zaostrzy partnerskie problemy i kłopoty. Z utrudnieniami pójdą rozmowy i negocjacje, zarówno te na gruncie domowym jak i zawodowym. Nie możesz pozwolić sobie na rozluźnienie lub nieuwagę, ponieważ Twoja nieobecność (5,05) mogłaby być wykorzystana na Twoją niekorzyść. Niestety musisz postawić teraz na biznes i interesy. Najbliższych i rodzinę ugłaszczesz wspólnie spędzonym czasem i upominkami w weekend.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Zbliżająca się koniunkcja Słońca i Urana (5.05) niesie Ci narastające napięcie i niepokój, że coś niepomyślnego może pokrzyżować Ci plany. Rzeczywiście, nie decyduj się na jakieś bardzo poważne ruchy, dopóki Uran nie odkryje wszystkich kart. W najbliższych dniach możesz być pozbawiony racjonalności, reagować emocjonalnie, i zbytnio ulegać impulsom. Najlepszym dniem dla Ciebie w tym tygodniu będzie środa (4.05), kiedy na chwilę poprawi się atmosfera wokół Ciebie. W weekend nareszcie będzie już po wszystkich niespodziankach, poczujesz, się uspokojony i poprawi Ci się humor.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To nie jest najlepszy tydzień. Doskonałe dla Ciebie układy zrealizowały się w poprzednich dniach i dlatego teraz trzeba będzie przystopować. Możesz spodziewać się konieczności odbycia spotkań, które nie należą do przyjemnych. Dokuczliwe układy będą odbijać się niekorzystnie na Twoim samopoczuciu i wejdziesz w słowne utarczki z najbliższymi. Kwadratura Merkurego do Twojego znaku spowoduje, że otaczające Cię osoby stwierdzą, że jesteś opryskliwa, kłótliwa i niemiła. Niestety będzie w tym ziarno prawdy. Ze zdrowiem też jakieś drobne kłopoty. Możliwe otarcia bądź mikrourazy. W weekend poczujesz potrzebę pobyć sama ze sobą.

Gwiazdozbiór Byka

Gwiazdozbiór Byka jest duży i wyraźny. Znajduje się na 17. miejscu co do wielkości. Jest to gwiazdozbiór zodiakalny nieba północnego. W Polsce widoczny jest od jesieni do wiosny.

Do gwiazdozbioru Byka zalicza się, między innymi:

  • Aldebaran (Alfa Tauri) – najjaśniejsza z gwiazd w konstelacji,
  • Elnath (Beta Tauri),
  • Alkione – jest gwiazdą wielokrotną,
  • Tianguan,
  • Theta Tauri,
  • Lambda Tauri,
  • Ain,
  • Omikron Tauri – będąca gwiazd podwójną,
  • Atlas.

Aldebrana wraz z gromadą otwarta Hiad tworzą głowę Byka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

Pozostałe wiadomości