Horoskop

Horoskop tygodniowy. Najbliższe dni przyniosą nam informacje, na które czekamy od tygodni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
David Wall/Getty ImagesHoroskop tygodniowy

Nadchodzący tydzień to istny festiwal planetarnych pokazów! Z pewnością nie będziemy się nudzić, a ilość doświadczeń i nowych emocji będzie naprawdę zaskakująca. Sprawdź horoskop tygodniowy na 18-24 października dla wszystkich znaków zodiaku.

Już w poniedziałek (18.10) na niebie powrócą do ruchu prostego Merkury i Jowisz, co znacznie przyspieszy załatwianie różnorakich spraw i przyniesie Nam informacje, na które czekamy od tygodni. Następnie dojdzie do Pełni Księżyca w znaku Barana (20.10), która zaostrzy konflikty, doleje oliwy do ognia w sporach, może wywołać zwiększoną ilość pożarów oraz nieporozumień politycznych.

W kolejnych dniach mamy do czynienia z kwadraturą Marsa i Plutona (22.10) i jest to bardzo trudny aspekt, który może doprowadzić do niekontrolowanych aktów agresji bądź eskalacji konfliktów, zarówno na wysokim, jak i niskim szczeblu. To kolejna data, w której musimy uważać na pożary. W sobotę (23.10) Słońce wkroczy do znaku Skorpiona i skupimy się na Naszych uczuciach.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku, 18-24 października 2021

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień będzie należał do bardzo niespokojnych. Zbliżamy się do Pełni Księżyca, która odbędzie się w Twoim znaku zodiaku (20.10). Już samo to wydarzenie będzie powodować wzrost napięcia i wzburzenie emocjonalne. Zanim to nastąpi postaraj się pozałatwiać jak najwięcej spraw zawodowych. Im bliżej weekendu, tym trudniej będzie Ci kontrolować sytuację na wielu płaszczyznach. Kwadratura Twojego opiekuna Marsa i transformującego Plutona (22.10) sprawi, że możesz poczuć, że ktoś decyduje za Ciebie. Zamieszanie może dotyczyć zarówno kwestii domowych jak i zawodowych bądź rodzinnych. Później konflikty zaczną się wyciszać.

Horoskop tygodniowy - Byk

Początek tygodnia zacznie się jeszcze dość spokojnie, jednak w miarę upływu dni atmosfera wokół Ciebie stanie się zagęszczać. Sprawy rodzinne zaczną zaprzątać Ci głowę. W Pełnię Księżyca (20.10) ktoś zaskoczy Cie swoimi nieuzasadnionymi pretensjami. Przestaniesz się łudzić jeśli chodzi o pewne osoby, a kwadratura Marsa i Plutona (22.10) pozbawi Cię iluzjo co do czyjegoś nastawienia wobec Ciebie. W weekend zacznie być sympatyczniej. Ktoś się o Ciebie zatroszczy, spędzisz miły czas w gronie najbliższych.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Już w poniedziałek (18.10) Twój opiekun czyli Merkury wychodzi z ruchu wstecznego, a zatem poczujesz wyraźną ulgę oraz przyspieszenie Twoich interesów. Przed Tobą okres intensywnych kontaktów międzyludzkich i flirtów. Najbliższe dni będą dla Ciebie zaskakujące. Pojawią się perspektywy krótkich podróży, nawiązania nowych znajomości czy też rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Kursy językowe, edukacja, sukcesy zawodowe będą szły jak z płatka. Uważaj jedynie w weekend. Komuś Twoje powodzenie może być solą w oku i zacznie robić Ci jakieś złośliwości i utrudnienia.

Horoskop tygodniowy - Rak

To zdecydowanie nie będzie Twój ulubiony czas. Przed Tobą trudna Pełnia Księżyca w znaku Barana (20.10), która kompletnie nie współgra z Twoimi energiami. Poczujesz się rozgoryczony i niedoceniony. Twoje wysiłki i praca, którą wykonałeś na rzecz jakiegoś przedsięwzięcia może pójść na marne. Będziesz zmęczony i zirytowany. Czeka Cię chwilowe obniżenie kondycji psychofizycznej. Kiedy na niebie utworzy się kwadratura Marsa i Plutona (22.10) unikaj zażyłości ze świeżo poznanymi osobami, oraz wizyty w miejscach, których nie znasz. Aura planet zacznie Ci sprzyjać od wkroczenia Słońca do znaku Skorpiona czyli od 23.10.

Horoskop tygodniowy - Lew

Niebo przygotowało dla Ciebie kolejne wyśmienite układy. Ruch prosty, w którym znajdą się Merkury i Jowisz, które przebywają w opozycyjnym znaku Wodnika - pomoże Ci wykaraskać się z najtrudniejszych opresji. Pokażesz swoje kompetencje, zostaniesz doceniony, dowartościowany. Pełnia Księżyca w ognistym żywiole (20.10) dorzuci Ci energii i zaprezentuje nowe tereny, na które możesz wkroczyć. W pracy zyski i profity. Pierwsza połowa tygodnia to również czas na zacieśnianie więzów z bliską Ci osobą. Trudności zaczną się pokazywać 22. i 23. października. Wtedy Twoje tempo będzie musiało nieco osłabnąć, a Twój nastrój zacznie się obniżać.

Horoskop tygodniowy - Panna

To będzie przełomowy, ale niestety niełatwy tydzień. Co prawda patron Twojego znaku czyli Merkury już wychodzi z ruchu wstecznego, ale reszta planet jest ustawiona w bardzo wymagających dla Ciebie pozycjach. W Twoim życiu uczuciowym i rodzinnym odczujesz narastającą frustrację i rozdrażnienie. Zdrowie również będzie wymagało większej niż zazwyczaj troski. Twój delikatny i wrażliwy układ pokarmowy zacznie odmawiać posłuszeństwa i pojawi się dyskomfort na tle nerwowym. Przełom przyjdzie w piętek (22.10), wtedy obronisz się przed atakami i asertywnie zaznaczysz swoje terytorium. Od kiedy Słońce wejdzie do znaku Skorpiona (23.10) poczujesz więcej siły.

Horoskop tygodniowy - Waga

Akcenty planetarne skupiają się na Twojej fazie zodiaku. Przebywający u Ciebie w gościach Merkury wraca do ruchu prostego. Przetrzymywane kwestie, umowy, dokumenty i rozmowy wystrzelą nagle jak z katapulty. Pełnia Księżyca (20.10) w opozycyjnym znaku Barana postawi Cię błyskawicznie do pionu i spowoduje, że będziesz musiał/a podejmować trudne, ale konieczne decyzje. To również w Twoim znaku znajduje się Mars, który w piątek utworzy niebezpieczną kwadraturę z Plutonem (22.10). W tym tygodniu możesz nie zmrużyć oka. Ciężko będzie Ci o sen i czas na relaks. Na szczęście to, co pozostawało od dłuższego czasu zawieszone i niedopełnione w ciągu kilku dni znajdzie swój finał.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Cały zodiak odczuwa mocne wpływy planetarne już od pierwszych dni nowego tygodnia, ale dla Ciebie najważniejszy będzie w tym tygodniu piątek (22.10), w którym na niebie utworzy się kwadratura Marsa i Twojego patrona – Plutona. Przed Tobą czas sporów i walki o swoją pozycję. W miejscu pracy bądź szkole pojawi się ktoś, kto będzie chciał utrzeć Ci nosa. Do otwartego konfliktu może dojść w dniu Pełni Księżyca czyli w środę (20.10). Poza tym powinieneś baczniejszą uwagę zwrócić na kwestie związane z Twoim autem lub sposobem dojazdu do miejsca wykonywania obowiązków zawodowych. Mogą pojawić się jakieś kłopoty i utrudnienia. Swoją siłę odzyskasz kiedy Słońce wejdzie do Twojego znaku, a stanie się to w sobotę (23.20).

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czeka Cię bardzo owocny, przyjemny i udany początek tygodnia! Jako pierwszego przywita Cię powrót Jowisza do ruchu prostego. Twój patron cofał się aż od czerwca, zatem mogłeś mieć poczucie, że niby masz możliwości i ochotę na pewne zmiany, ale okoliczności na to nie pozwoliły. Teraz to się zmieni. Za pomysłami i ideami pójdą czyny. Pełnia Księżyca w pokrewnym Ci, ognistym znaku Barana naładuje Ci baterie pod sam korek. Będziesz jak wulkan, który zalewa innych swoimi pomysłami i zaraża pozytywnym nastawieniem. Dużo zmieni się na lepsze, korzystniejsze. Kilka skomplikowanych spraw rozwiąże się samoistnie. Czekają Cię udane, pełne mocy dni. Wykorzystaj to, aby zdobyć przychylność osoby, na której Ci zależy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

To będzie tydzień pełen Twojego zdziwienia i zaskoczenia. Okaże się, że pomimo tego, że jesteś realistą Twoja ocena sytuacji była zbyt optymistyczna. Ktoś wyprowadził Cię w pole. Pełnia Księżyca w znaku Barana (20.10) podniesie Ci ciśnienie i może przynieść migrenowe bóle głowy, zapalenia zatok i kłopoty z zębami. Przebywający w Twoim znaku Pluton ustawi się w ciężkiej kwadraturze z Marsem w piątek (22.10). To może być przełomowy dzień jeśli chodzi o jakiś werdykt bądź wynik w prowadzonym przez Ciebie sporze. Odetchnąć i uspokoić emocje pozwoli Ci sobota i niedziela. Słońce w sprzyjającym Ci znaku Skorpiona (23.10) pomoże poukładać sobie pewne informacje i podjąć nowe decyzje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przebywający w Twoim znaku Jowisz już od poniedziałku przyspieszy tempo wydarzeń. Nagle okaże się, że masz tyle spraw, projektów i obowiązków, że nie starcza Ci czasu nawet na to, aby porządnie zjeść. Z każdym dniem tygodnia sytuacja będzie dynamicznie się rozkręcać, a tempo działań przyspieszać. Pełnia Księżyca w znaku Barana (20.10) nieoczekiwanie postawi Cię na pozycji lidera i będziesz musiał/a przejąć dowodzenie nad pewnymi projektami – w domu bądź w pracy. Czeka Cię również poprawa nastroju i atmosfery w Twoich układach sercowych. Spiesz się, aby ze wszystkim zdążyć przed weekendem, ponieważ przepracowanie wyciągnie po Ciebie swoje macki i wolne dni spędzisz na pielęgnowaniu swojego kręgosłupa.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą większe i mniejsze utarczki. Drobne złośliwości i robienie Ci pod górkę przez osoby w miejscu pracy czy domu, stanie się uciążliwe. Od pierwszych dni tygodnia będziesz musiał/a znosić czyjeś fochy i złe humorki. Przeciążenie odpowiedzialnością za cudze decyzje i obowiązki sprawi, że wybuchniesz i możesz dać otoczeniu popalić (20.10). Sytuacja będzie napięta, a Twoje relacje z innymi ulegną pogorszeniu. Taki stan rzeczy może się utrzymywać aż do piątku. Nie przejmuj się, Ty też masz prawo do tego, aby mieć jakieś gorsze dni. Nie każdemu musisz usługiwać i dogadzać. Staniesz na nogi w weekend. Słońce w znaku Skorpiona (23.10) doda Ci krzepy i energii do działania.

Ślubne przesądy – bogactwo

Jak zapewnić sobie bogactwo kiedy jest się parą młodą? Mądrości ludowe podpowiadają. Po pierwsze pan młody powinien pomóc założyć buty pannie młodej, a w trakcie wsunąć drobną monetę do buta na szczęście – ma to przynieść bogactwo młodej parze. Także obsypywanie po wyjściu z kościoła drobnymi monetami ma wróżyć dobrą sytuację materialną dla małżonków.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: David Wall/Getty Images

Pozostałe wiadomości