Horoskop tygodniowy na 16-22 stycznia. Środa będzie przełomowym dniem dla kilku znaków

Plansza horoskopu
Horoskop tygodniowy na 16-22 stycznia
Źródło: Oksana Zueva/Getty Images
Słońce rozpoczyna tydzień jeszcze w znaku Koziorożca, ale w piątek rano, 20.01 przechodzi do znaku Wodnika. Tarcza naszego naturalnego satelity na nocnym niebie zmniejsza się i dąży do nowiu, który nastąpi 21.01 w sobotę wieczorem w znaku Wodnika. Nów Księżyca w Wodniku tym samym otworzy Nowy Rok Chiński. Mieszkańcy Dalekiego Wschodu będą świętować rozpoczynający się rok wodnego Królika, a ich radość i dobre wibracje będziemy odczuwać również w Europie. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 16-22 stycznia.

Szykujmy się na spore zmiany w świecie energii. Koniec tygodnia będzie wiązał się z wkroczeniem w całkiem nowy etap. Możemy wykorzystać moc Nowiu Księżyca w tym kochającym wolność i swobodę znaku (21.01) do tego, aby z całą stanowczością zainicjować jakieś nowe przedsięwzięcie. Zanim to jednak nastąpi przeżyjemy jeszcze koniunkcję Słońca i Plutona (18.01), która może wstrząsnąć rynkami finansowymi, jak również pozmieniać nam wiele w portfelu. Tego samego dnia (18.01) Merkury kończy retrogradację w znaku Koziorożca, którą uskuteczniał od 29. grudnia. To dobra informacja dla osób, które nie mogą doczekać się podpisywania długofalowych umów i zawierania kontraktów. Koniec tygodnia to koniunkcja Wenus i Saturna (22.01) w znaku Wodnika, która będzie wyraźnym znakiem pojawiających się nowych tendencji i ścieżek, również tych dotyczących naszego serca oraz układów towarzyskich.

Horoskop tygodniowy na 9-15 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Wchodzisz w nowy tydzień z dość kwaśną miną i nic dziwnego. Twoje samopoczucie nie będzie na wysokim poziomie. Możesz czuć się przytłoczony i nieswój, aż do wejścia Słońca do znaku Wodnika (20.01). Jednak tak naprawdę dobrą robotę zrobi dopiero Nów Księżyca (21.01), który zresetuje w twojej głowie zbędne programy i ustawi cię na właściwy tor myślenia i działania. Pod koniec tygodnia koniunkcja Wenus i Saturna (22.01) nauczy cię odpowiedzialności za dane słowo. Zrobisz wszystko, aby wywiązać się z jakiegoś zobowiązania, ale będziesz czuł się doskonale, kiedy wykonasz swoją pracę wzorowo. Tydzień zaliczysz do udanych, chociaż na jego początku ciężko ci będzie w to uwierzyć.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Najważniejsze układy w tym tygodniu czekają cię w środę, kiedy Merkury znajdujący się w znaku Koziorożca umożliw ci wreszcie jakieś decyzje formalne. Ruch prosty tej planet odpowiedzialnej za podpisywanie umów będzie działał na twoją korzyść, tym bardziej, że tego samego dnia Słońce spotka się z Plutonem. Otrzymasz znaczące wieści, których mogłeś już się nie spodziewać. Uważaj i szybko korzystaj z pojawiających się opcji. Kolejne dni spowodują pewne utrudnienia. Wejście Słońca do znaku Wodnika (20.01) przywoła dla ciebie znacznie trudniejsze klimaty. Nów Księżyca (21.01) odbywać się będzie w kwadraturze do twojego znaku i wywoła u ciebie silne rozdrażnienie. Trudno będzie ci zapomnieć o krzywdzie, którą ktoś ci wyrządził, chociaż mogło się to stać dawno temu. Koniunkcja Wenus i Saturna (22.01) przywoła niemiłe wspomnienia. Raczej nie unikniesz niechcianego spotkania.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Merkury w ruchu wstecznym ciągle krępuje twoje pomysły i masz wrażenie, że działasz nie w pełni sił. Wzdychasz sobie pod nosem i pytasz kiedy to wreszcie się zakończy, a to już za dwa dni! Pierwszą radosną informacją, którą niesie ci ten tydzień jest to, że we wtorek 18.01 Merkury znajdujący się w znaku Koziorożca zacznie bieg prosty. To już kolejna planeta, która przestanie cię ograniczać swoją retrogradacją (w zeszłym tygodniu swoje więzy poluzował Mars), więc zauważysz wokół siebie więcej przestrzeni i sposobności do rozwoju. Wyśmienicie podziała na ciebie również Nów Księżyca w znaku Wodnika (21.01). Możesz wejść w towarzystwo ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie i poczuć się całkowicie zrozumiany. Koniunkcja Wenus i Saturna to okazja do zawarcia dobrych, długofalowych umów i kontraktów. Ktoś o wysokiej pozycji myśli o tobie na poważnie może pod kątem zawodowym, a może znacznie bardziej.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu wszystko przyspieszy wręcz dramatycznie. W opozycyjnym znaku Koziorożca będzie się działo wiele, w związku z czym u ciebie w sprawach zawodowych, towarzyskich i partnerskich również. W środę, 18. stycznia czeka cię mocny wpływ połączonych sił Merkurego oraz koniunkcji Słońca i Plutona. Szczególnie Raki z ostatnich dni znaku mogą rozpocząć ważną znajomość lub wieloletni projekt czy też uporać się z długotrwałym kłopotem. Po przejściu Słońca do znaku Wodnika (20.01) możesz być wyczerpany i zniechęcony. Nów Księżyca w tym znaku (21.01) nie jest przez ciebie dobrze odbierany i możesz mieć poczucie, że nic nie dzieje się tak jakbyś sobie tego życzył. Zmierzysz się ze swoimi różnymi lękami i nerwicami. Nie będziesz wiedział, gdzie zaczyna się świat twoich wymysłów, a gdzie realna rzeczywistość.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Ten tydzień wrzuci cię na pozycję, która nie jest dla ciebie ani miła, ani korzystna. W środę koniunkcja Słońca i Plutona dotknie jakiejś mrocznej strony twojej duszy. Staniesz się zazdrosny i wybuchowy. Wszystko może się pokomplikować, a ty będziesz mieć wrażenie, że świat robi ci na złość. Nie upieraj się niepotrzebnie i nie przekreślaj swoich osiągnięć tylko dlatego, że ktoś inny wślizgnął się na twoje miejsce. Odbijesz to sobie już niebawem. Postaraj się odwlekać ostateczny krok jak długo się da. Jeśli dasz radę nie podejmuj jakiegoś tematu lub projektu przed wejściem Słońca do znaku Wodnika (20.01). Wszystko stanie się piękniejsze od Nowiu Księżyca (21.01). Na powrót uwierzysz, że jesteś ulubieńcem planet, a już z pewnością płci przeciwnej.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Czyż można mieć dla ciebie lepsze wiadomości niż takie, że Merkury, który przebywa w twoim, ziemskim trygonie, nareszcie zrzuca pęta retrogradacji? Chyba nie. Dzięki powrotowi twojego opiekuna do ruchu prostego, nagle wszystko stanie się łatwiejsze, bardziej przyjazne, a co ważniejsze obfitujące w dobre okazje finansowe! Wyśmienicie zapowiada się środa. To właśnie tego dnia otrzymasz jakieś niesamowite informacje dotyczące twoich interesów i ważnych dla ciebie umów. Posypią się lukratywne oferty. Możesz nagle stanąć przed perspektywą zmiany pracy lub atrakcyjnego wyjazdu. W weekend twój organizm odreaguje stres związany z wyczekiwaną od dawna zmianą. Sobotę i niedzielę spędzisz z psychiczną ulgą, ale prawdopodobnie i termoforkiem pod kołderką.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Trudno będzie ci kierować swoją energią i panować nad swoimi myślami. Dopóki Słońce nie wejdzie do powietrznego trygonu (20.01) wszystko może być nad wyraz pokomplikowane i niemiłe. Szczególną uwagę musisz zachować w środę 18. stycznia. Ktoś będzie chciał wykorzystać twoją wiedzę, umiejętności lub uprzejmość, aby osiągnąć swój cel, najprawdopodobniej twoim kosztem. Pamiętaj, że nie zawsze musisz być grzeczna i kulturalna. Zmiana klimatu na zdecydowanie bardziej przyjazny dla twojego znaku, rozpocznie się już 20. stycznia, ponieważ Słońce wkroczy do trygonu powietrza i wreszcie poczujesz wsparcie. Po Nowiu Księżyca w znaku Wodnika (21.01) będziesz mieć świetne nastawienie do życia i ludzi, oraz wyborowy humor. Na koniec tygodnia niebo ma dla ciebie rarytas w postaci koniunkcji Wenus i Saturna, który zwiastuje ważne, ale pozytywne spotkania i istotne rozmowy z kimś, kto jest w stanie dużo dla ciebie zrobić.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Tydzień rozpoczniesz w nieprawdopodobnym tempie i pod dużą presją. Możesz przesadzić z ilością twoich pozycji w grafiku. Twoja pewność siebie i poczucie, że ze wszystkim sobie poradzisz będą ci towarzyszyć, ale do czasu, dlatego uwijaj się z najpilniejszymi sprawami. Będziesz budować coś większego. Może to być jakiś zamysł, który jest już prawie zrealizowany i w środę postawisz kropkę nad i. Pójdzie gładko, ponieważ 18. stycznia dojdzie do koniunkcji Słońca i Plutona, która przypieczętuje twoje umowy. W środę Merkury wychodzi z retrogradacji, zatem popołudniu i wieczorem, tego dnia śmiało wszystko podpisuj. Niespodziewane utrudnienia przyniesie Nów Księżyca w znaku Wodnika (21.01) a zaraz po nim spotkanie Wenus i Saturna (22.01). W weekend spodziewaj się sprzeczki z twoimi oponentami.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jeśli ktoś mówi, że pociągnie cię do odpowiedzialności, lub zmusi do tego, abyś się z czegoś wywiązał, to miej pewność, że nie żartuje. Początek tygodnia będzie się dla ciebie wiązał z wieloma niezbyt przyjemnymi spotkaniami i rozmowami prowadzonymi wręcz w agresywnym tonie. Niestety do 20. stycznia powinieneś być przygotowany na tak zwanych trudnych klientów. No cóż, trzeba to wszystko przetrwać i wysilić się jeszcze trochę, ponieważ widać już aurę bardzo korzystnej zmiany. Po przejściu Słońca do znaku Wodnika (20.01) wykroi się przestrzeń na nieplanowaną wcześniej rozrywkę, a po Nowiu Księżyca (21.01) możesz nawet wyjechać na spontaniczną, błyskawiczną wycieczkę. Bale karnawałowe będą cię wołać, a ty poczujesz się towarzysko spełniony.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To już ostatnie dni pobytu Słońca w twojej fazie zodiaku. Nasza gwiazda przygotowuje się do przejścia do znaku Wodnika (20.01) więc pojawi się u ciebie lęk, że nie zdążysz ze zrealizowaniem czegoś. Nie możesz oglądać się za siebie i zastanawiać, co by było gdyby. Środa jest kluczowym dniem pod każdym względem. W twoim znaku zodiaku dojdzie do koniunkcji Słońca i Plutona (18.01), co umożliwi ci przeforsowanie nawet pozornie niemożliwej do załatwienia sprawy. W tym samy dniu Merkury, który również przebywa u ciebie w gościnie, kończy z ruchem wstecznym. Masz powody do radości i świętowania jakiegoś sukcesu. Od przejścia Słońca do znaku Wodnika (20.01) ta pozytywna fala zacznie słabnąć. Spotkanie Wenus z twoim patronem czyli Saturnem (22.01) przypieczętuje nieodwołalnie jakieś twoje decyzje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Już tylko dni zostały do przejścia Słońca do twojego znaku (20.01) i słusznie przeczuwasz, że przed tobą tydzień, który nie pozwoli stać z boku i zachować obojętność. Stoisz na skrzyżowaniu, na którym możesz wybrać praktycznie dowolną drogę w kierunku, który sobie zażyczysz. Bardzo ważny, intensywny Nów Księżyca w twoim znaku zodiaku (21.01) to również początek Nowego Chińskiego Roku i wyraźny impuls do porzucenia zbędnego balastu. Przyszłość woła cię i zachęca do tego, abyś się na nią otworzył. Chociaż trudny początek tygodnia nadwyręży twój układ nerwowy, pamiętaj, że tak się dzieje tuż przed wyczekiwaną zmianą. Koniunkcja Wenus i Saturna w twoim własnym znaku (22.01) to spotkania z karmicznymi osobami, które wyznaczą nowe trendy za którymi podążysz.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Poczujesz, że musisz coś światu zaprezentować, a mianowicie swoją silniejszą, bardziej asertywną stronę i coś oznajmisz otoczeniu. Okaże się, że świetnie ci idzie samodzielne podejmowanie decyzji. Bardzo dobrze, rób wszystko co sobie zamierzyłaś, bo efekt będzie nawet lepszy niż zakładasz. Do 20. stycznia sprzyja ci Słońce w znaku Koziorożca. Doskonałym dniem na pewne ustalenia czy deklaracje będzie środa. Uruchomisz jakieś swoje talenty negocjatorskie i handlowe. Możesz podpisać jakąś umowę lub dokonać korzystnej transakcji typu kupno-sprzedaż. Gorzej w weekend. Pewność siebie zacznie cię opuszczać, a w to miejsce wkradną się niepotrzebne lęki i niepokoje. Nie dawaj się tym wątpliwościom, ale idź za ciosem.

Analiza żywiołów w horoskopie urodzeniowym 

Analiza ilości danego żywiołu w horoskopie urodzeniowym umożliwia poznanie przyszłych, przeszłych i obecnych problemów zdrowotnych danej osoby reprezentowanych przez ogień, ziemię, powietrzę i wodę. Przy rozpatrywaniu mówi się o nadmiarze, wysokim poziomie bądź niedoborze humoru. Jeżeli jest nadmiar bądź wysoki poziom to dany żywioł dominuje w analizowanym horoskopie. Teoria humorów wykorzystywana była do XIX wieku także w początkach psychologii.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 16 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na wtorek, 17 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 19 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 20 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę, 21 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 22 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Oksana Zueva/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas