Gwiazdy

Agnieszka Maciąg odkrywa astrologię. "Zaczęłam robić kosmogramy dla bliskich"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Agnieszka Maciąg zawitała do Dzień Dobry TVN z kolejną autorską propozycją. Była modelka wydała książkę o astrologii, w której analizuje charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku. Jak zaczęła się jej przygoda z kosmogramami?

Agnieszka Maciąg i jej romans z astrologią

Układem planet i kosmogramami zaczęła interesować się na przełomie 2007 i 2008 roku. Jako zodiakalny Byk, który ma analityczny umysł i odbiera wszechświat wedle zdroworozsądkowej logiki, z początku podchodziła do astrologii z dużą dozą sceptycyzmu. O jej zaletach przekonała się podczas jednego z przypadkowych wykładów, w którym brała udział.

- Znalazłam się wśród osób wykształconych, bardzo dobrze ubranych, które miały jakiś status, były inteligentne i zaczęły mówić o astrologii. (...) Bardzo się zdziwiłam i zaczęłam słuchać, o co chodzi. Te osoby opowiadały, jak spotkanie z profesjonalnym astrologiem odmieniło ich życie - opowiada gościni Dzień Dobry TVN.

Zaintrygowana skutecznością tych praktyk Agnieszka Maciąg chciała poprawić relacje z innymi ludźmi, dlatego wybrała się do polecanego specjalisty, by zrozumieć siebie.

- Zgłosiłam się na taki kosmogram i byłam porażona tym, że na podstawie układu planet w momencie, w którym się rodzimy, możemy tak wiele powiedzieć o drugim człowieku. (...) Najpierw zapisałam mojego męża, mojego syna, potem zaczęłam robić te kosmogramy dla moich bliskich, zaczęłam się tym interesować i ta przygoda trwa od wielu lat - wspomina celebrytka.

Agnieszka Maciąg napisała książkę o astrologii

27 kwietnia na rynku wydawniczym ukazała się kolejna książka Agnieszki Maciąg o samorozwoju. Jej tytuł brzmi: "Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i bliskich". Co w niej znajdziemy?

- Ja w tej książce nie przygotowuje dla każdego człowieka oddzielnego kosmogramu, tylko przybliżam charakterystykę znaków zodiaku. Dwanaście znaków zodiaku to jest dwanaście archetypów - wyjaśnia gwiazda.

Autorka ubolewa nad tym, że astrologia jest bardzo często trywializowana w mediach. - Zawsze była obecna na łamach pism kobiecych, czyli na końcu magazynu w postaci horoskopów. Były to często rzeczy pisane przez osoby, które nie miały o tym pojęcia - uświadamia w Dzień Dobry TVN i próbuje odczarować złą sławę tej dziedziny wróżbiarstwa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości