Horoskop na środę. Koniecznie umów się dziś na randkę

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 8 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Na niebie utworzy się sekstyl pomiędzy Wenus znajdującą się w znaku Ryb i Uranem przebywającym w znaku Byka. To szczęśliwy układ głównie dla osób urodzonych w znaku Ryb, Byka, Panny i Koziorożca.

Horoskop dzienny na środę, 8 lutego 2023 r.

Dzisiaj klimaty planetarne będą się skupiać głównie na korzyściach materialnych. Możemy odrobić straty i wyjaśnić jakieś finansowe nieporozumienia. Z radością zakaszemy rękawy do pracy i naprawimy szkody, które powstały pod wpływem ostatniej, bardzo ciężkiej Pełni Księżyca. To nie wszystko, ponieważ dobrze usytuowana Wenus uśmiechnie się również do tych, którzy potrzebują jej wsparcia w partnerstwie. Randki i spotkania z sercową aurą w tle, będziemy mogli zaliczyć do udanych.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na środę, 8 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Nie czas myśleć o niebieskich migdałach, kiedy czekają bardzo poważne obowiązki. Dzisiaj będziesz musiał spojrzeć na swoją sytuację zawodową lub szkolną z obiektywnej perspektywy i przyznać się sam przed sobą, że ostatnio trochę zaniedbałeś swoje ćwiczenia, trening czy też jakieś inne wymagające dyscypliny zajęcia. Czas do tego wrócić.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przed tobą optymistyczny i pełen swobodnej, dobrej energii dzień. Sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem podrzuci ci jakieś oryginalne, a jak na ciebie nawet trochę szalone pomysły. Odważysz się wysłać do kogoś zaproszenie, zagadnąć na korytarzu lub przystanku, czy też przedstawić swój punkt widzenia. Działasz śmielej i będą efekty!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Trzeba będzie zrewidować swój pogląd dotyczące spraw domowych. Może się okazać, że jednak tym razem nie miałeś racji. Wycofaj się czym prędzej z błędnej decyzji, to przecież żaden wstyd, kiedy przyznasz, że się pomyliłeś. Dokonasz też zwrotu jakiegoś zakupu.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień przyniesie zmiany na lepsze. Będziesz mógł odebrać jakąś gotówkę. Nawet jeśli nie są to zawrotne sumy, to zdecydowanie poprawią ci nastrój. W twoim sercu zawita światełko nadziei na poprawę ważnej dla ciebie relacji. Dzisiaj znajdziecie wspólną płaszczyznę, być może przy pysznym posiłku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Ktoś będzie miał jakieś nieuzasadnione roszczenia, ale nie jest to najlepszy dzień na to, aby naruszać jakieś stare ustalenia czy też próbować negocjować warunki umowy. Dzisiaj lepiej zrobisz jeśli zajmiesz się drobnymi porządkami, naprawami lub pracą z roślinami. Przesadzanie kwiatów ukoi ci nerwy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Kroi się środa jak marzenie. Dzisiaj masz doskonałą rękę do tego, aby wynegocjować sobie jak najlepsze warunki mieszkaniowe lub zawodowe. Wszystko sobie na spokojnie przemyślisz i dojdziesz do bardzo dobrych wniosków, wpadniesz na pomysł jak sobie usprawnić i ułatwić życie. Ktoś sprawi, że zrobi ci się cieplej na sercu.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Co prawda Wenus jest dzisiaj w dobrym położeniu z Uranem, ale inne okoliczności nie są już tak sprzyjające. Możesz mieć poczucie, że ktoś sprzątnął ci sprzed nosa jakiś pomysł lub zabrał ci coś, co miało przypaść tobie. W twoich układach zawodowych mogą pojawić się niepokojące rysy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przed tobą dzień pięknych uczuć, radosnych chwil i możliwości nawiązywania nowych, bardzo dobrze rokujących kontaktów. Z łatwością porozumiesz się z kim tylko chcesz. Wenus i Uran wykonują dla ciebie doskonałą pracę, więc ty już niewiele masz do zrobienia. Wszystko zadzieje się samo i to rewelacyjnie gładko.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W ognistym trygonie niewiele się dzieje, żeby tak naprawdę nie napisać, że nic. Jednak takie są fakty. Oprócz ogrzewającego cię ciągle Jowisza ze znaku Barana, nie możesz liczyć na żadne wsparcie. Wszystko jest jakieś miałkie, nijakie, nudne i bezsensowne. Tak dizsiaj możesz sobie myśleć. Pamiętaj, że to marudzenie zaraz ci przejdzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Śmiało telefonuj, aby umawiać się na spontaniczną randkę. Dzisiaj nikt nie będzie w stanie ci odmówić. Twoja zdolność do uwodzenia czy też wypowiadania pięknych słów niebywale wzrośnie. Jesteś w kwitnącej formie. Wyglądasz świetnie i takie też zrobisz wrażenie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus tworzy sekstyl z opiekującym się tobą Uranem, więc sercowe problemy dadzą się zażegnać. Chociaż może to nie być łatwe, ale skup się na tym, aby porozmawiać o planach partnerskich na najbliższe dni. W pracy przypilnuj, aby ktoś wywiązał się z danej ci obietnicy, ponieważ dzisiaj uzyskasz to szybko i wręcz bez większego wysiłku.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Szykuje się dzień z serduszkami w tle. Przebywająca w twoim znaku Wenus będzie dzisiaj w pobudzającym sekstylu z Uranem. Ktoś próbuje zaskarbić sobie twoje względy i na różne sposoby stara się zwrócić twoją uwagę. Nie pozostaniesz obojętna, przełamiesz się i dasz pewnej sprawie szansę.

Jakości i ich manifestacje – ziemia

Żywioł ziemi może występować jako trzy jakości – pełne inicjatywy, stabilne oraz zmienne bądź ruchliwe. Pełna inicjatywy, kardynalna ziemia jest manifestowana przez znak Koziorożca, stabilna przez znak Byka. Z kolei ruchliwa i zmienna przez znak Panny.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: grinvalds/Getty Images

Pozostałe wiadomości