Horoskop na środę. Jak rozpoczniemy nowy miesiąc? Plotki dzisiaj mogą okazać się zgubne

Znaki zodiaku
Znaki zodiaku
Źródło: iStockphoto / Getty Images
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 21.11 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale można zwrócić uwagę na kwinkunks, który utworzy się pomiędzy Wenus a planetoidą Ceres. 

Horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r.

Dzisiaj sprawy pomiędzy kobietami i w kobiecym gronie mogą nie iść prawidłowo. Niektóre panie poczują, że mają sobie coś do wyjaśnienia i zapragną skonfrontować swoje stanowiska. Plotki, ploteczki i ich zgubne skutki mogą się aktywować z zupełnie nieoczekiwanego miejsca. Późny wieczór, po przejściu Księżyca do znaku Raka zapragniemy spędzić w bezpiecznym miejscu i przemyśleć sobie wydarzenia dnia raz jeszcze.

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Układ na niebie ma na ciebie uzdrawiający i uwalniający wpływ. Pierwszy dzień nowego miesiąca będzie dla ciebie jak nowa ścieżka do kolejnych schodków kariery. Twoje dokonania są w tej chwili dyskutowane szerzej niż myślisz, ale w tym dobrym, pożytecznym dla ciebie kontekście. Ktoś robi ci dobrą prasę.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Szykuje się trudna środa. Kwinkunks pomiędzy Wenus a Ceres ponownie zaogni jakieś sporne kwestie dotyczące podziału zakupów, czy też innych domowych obowiązków. Możecie się wzajemnie oskarżać, a co gorsza ranić niesprawiedliwymi słowami. Nie wyczerpuj swojej energii na takie bezowocne poczynania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj poruszasz się na drodze ekspresowej. Rosnący Księżyc, który przebywa w twoim znaku wraz z Marsem gnają cię w dobrym kierunku. Zgodnie z twoim zwyczajem złapiesz się kilku czynności naraz, ale ze wszystkimi poradzisz sobie wyśmienicie. Nie będziesz na próżno tracić energii, wszystkie twoje działania zwieńczysz sukcesem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Twoje rozdrażnienie nie odpuszcza. Nadal masz potrzebę udowodnienia swojej racji. Będziesz dyskutował w ożywiony sposób i mówił więcej niż zazwyczaj. Trzymaj się twardych faktów. Dzień nie będzie najlepszy, ale to się zmieni wieczorem. Księżyc przejdzie do twojego znaku i nareszcie znajdziesz swoją nagrodę i satysfakcję.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Miesiąc zacznie się w bardzo dobrym klimacie. Nabierzesz rozpędu jeśli chodzi o jakieś edukacyjne pomysły i cele. Jeśli jesteś szkolnym Lwem wpadniesz na pomysł dołączenia do jakiegoś dodatkowego kursu. Lwy pracujące mogą zapisać się na naukę języka lub jakieś wykłady. Dzisiaj z łatwością chłoniesz wiedzę i wiadomości.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Trzeba wreszcie posłuchać swojego ciała i zareagować na sygnały, które ci wysyła. Kwadratura Księżyca ze znaku Bliźniąt przyniesie ci jakieś nerwobóle i ewidentne oznaki, że jesteś przemęczona. Ile można działać na najwyższych obrotach? Zwolnij. Wycisz się. Znajdź trzydzieści minut na drzemkę w ciągu dnia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Środa będzie szybka, ale udana. Dzisiaj musisz działać prężnie i pod presją czasu. Nic nie szkodzi. Dzięki wsparciu Księżyca ze znaku Bliźniąt poradzisz sobie wyśmienicie. Z pełnym zaangażowaniem wpiszesz się w jakąś prace zespołową. Twoje życie towarzyskie i koleżeńskie również będzie kwitnąć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Na nic się jak widać zdało pieczołowite planowanie. Sytuacja idzie swoim trybem i ty możesz się temu tylko przyglądać. Ulga przyjdzie po wejściu Księżyca do znaku Raka. Twoje pragnienie, aby z kimś spędzić czas może się zrealizować dopiero późnym wieczorem. Nawet jeśli się nie spotkacie, to dobre emocje znajdą ujście przez telefon.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Otoczenie za tobą nie nadąża i powoli ma już dość twoich zwariowanych pomysłów. Dzisiaj nie znasz umiaru również w wydawaniu pieniędzy. Uważaj, ponieważ twoja hojność zamienia się w rozrzutność. Wieczorem trochę opamiętania przyniesie Księżyc w znaku Raka. Zdobędziesz się na jakąś ważną refleksję.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj wszystko chwilowo może się zatrzymać, a nawet cofnąć. Zatrzymają się w miejscu twoje negocjacje, projekty a nawet umówienie się na weekendową imprezę stanie pod znakiem zapytania. W środę nie sposób będzie niczego ustalić. Poczekaj do jutra, ponieważ nagle wszyscy zmienią zdanie lub zadeklarują się tak jak tego oczekujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nadal sprzyja ci rosnący Księżyc w powietrznym znaku Bliźniąt. To co wypowiesz zostanie usłyszane i dotrze do właściwego adresata. Dzisiaj masz rękę do zakupów. Znajdziesz jakąś naprawdę wartą uwagi ofertę. Masz możliwość przywrócić zgodę wśród ludzi, z którymi spędzasz dużo czasu. Twoje rozwiązania będą idealne.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj czeka cię jakaś próba sił. Nie jesteś w tym dobra i zazwyczaj unikasz bezpośrednich starć, ale nadszedł na to czas. Kwadratura rosnącego Księżyca w stosunku do twojego znaku wymusza na tobie zajęcie jakiegoś stanowiska i wręcz samoobronę. Nie bój się bronić swoich interesów czy dobrego imienia. Masz do tego pełne prawo.

Wierzchołek domu w znaku ognia - znaczenie w horoskopie

Kiedy wierzchołek domu znajduje się w żywiole ognia osoba taka ma skłonności do bycia energetyczną, dynamiczną, ale również wybuchową. Będzie odważna, niezależna i samodzielna, a co więcej będzie się wykazywać własną inicjatywą. Takie ustawienie powoduje, że chętnie podejmujemy ryzyko, czasem może być to zbyt pochopne.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości