Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Nie będziemy mieć ochoty na długie wylegiwanie się

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na sobotę, 25.9.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Na niebie dojdzie do trygonu pomiędzy Marsem znajdującym się w fazie Wagi, a Saturnem rezydującym w znaku Wodnika. Dzień możemy spędzić bardzo konstruktywnie, pracowicie i w sposób aktywny. Nie będziemy mieć ochoty na długie wylegiwanie się. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę, 25.9.2021 r.

Zarówno pogoda, jak i wewnętrzne nastawienie będzie wyganiać Nas z domu na spacery, przebieżki czy też do lasu bądź na działkę. Większa część zodiaku spędzi sobotę na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny na sobotę, 25 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Twój opiekun, czyli Mars jest dzisiaj w doskonałym położeniu względem Saturna. Ten układ da Ci pozytywny zastrzyk energii, pomoże w podjęciu zdecydowanych kroków i przetnie pasmo marazmu. Dzisiaj będziesz spędzał dzień pracowicie i produktywnie. Porządkowanie działki, grabienie, palenie liści lub inne pozytywne prace zajmą Ci prawie całą sobotę.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj możesz liczyć na wsparcie Twojej drugiej połówki bądź domowników. Będziesz mieć jakiś problem, który sprawi Ci przykrość, ale szybko zostaniesz pocieszony. Nie martw się, wkrótce okaże się, że przesadzasz i sytuacja od poniedziałku się unormuje. Wieczór spokojniejszy i radośniejszy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie udana i obfitująca w wydarzenia sobota. Powietrzny trygon Marsa i Saturna korzystnie wpłynie na Twoje ciało i układ nerwowy. Odzyskasz siły. Wykażesz więcej inicjatywy w Twoich kontaktach z innymi i być może zaprosisz kogoś na jakieś wspólne zakupy albo wieczorne wino.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj nie możesz bujać w obłokach. Stań twardo na ziemi. Układ na niebie nie zadziała na Ciebie korzystnie i możesz ponieść jakąś materialną stratę. Nie ulegaj presji inwestowania ani kupowania. Po południu ktoś zafunduje Ci sercową huśtawkę.

Horoskop dzienny - Lew

Nareszcie jakiś lżejszy i bardziej sprzyjający klimat na niebie. Zapowiada się dość korzystna i miła sobota. Wypoczniesz, pogawędzisz sobie o tym i owym. Ploteczki, miłe zakupy i spotkania przy kawie bądź drinku. Do tego jakieś dobre ciasto. To będzie udany dzień.

Horoskop dzienny - Panna

Sobota nie będzie sprzyjać Twoim sercowym klimatom. Przed Tobą trudna rozmowa. Z powodu pewnych starych zobowiązań będzie Ci dzisiaj nie do śmiechu. Ktoś, kogo nie doceniałaś może sprawić Ci spore problemy. Powinnaś cierpliwie wypracować jakiś kompromis.

Horoskop dzienny - Waga

Dzięki aktywności przebywającego w Twoim znaku Marsa spotkasz się ze starymi znajomymi. Masz szansę na sympatyczne pogawędki, wspominanie i doskonały relaks wśród osób, które lubisz. Wieczorem dalsza część wymiany doświadczeń, dobrego nastroju i rozrywki. Jedyne kłopoty idą ze strony kolan bądź kręgosłupa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj trzeba będzie się wygrzać w łóżku i trochę bardziej niż zwykle zająć sprawami najbliższego otoczenia. Zabawy na zewnątrz zostaw innym, ponieważ będziesz potrzebny najbliższym. Znajomi muszą się obejść smakiem. Wieczorem poczujesz sporą tęsknotę, ale za czym wiesz tylko Ty.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj od rana będziesz w świetnym humorze. Będziesz chciał zrobić coś inaczej niż zwykle, coś szalonego i wesołego. Czekają Cię krótkie podróże i aktywne spędzanie czasu z bliskimi. Wieczorem możesz liczyć na wyśmienite towarzystwo imprezowe.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu Twój patron – Saturn przypomni Ci, że oprócz zawodowych masz również prywatne obowiązki. Możesz czuć, że Twoi bliscy są znudzeni i mają Ci coś za złe. Trzeba będzie załagodzić sytuację i zrekompensować. Wieczorem znajdą się spore powody do uśmiechu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przebywający w Twoim znaku Saturn będzie odbierał aktywizujący wpływ Marsa. Czeka Cię od rana wiele zadań, ale będziesz mieć w sobie zapał, masę entuzjazmu i dobre podejście do życia. Czekają Cię jakieś konstrukcyjne zadania. Będziesz usprawniał, zamiatał, a nawet wiercił w ścianie. To co dzisiaj wykonasz bardzo Cię ucieszy.

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie dzień z gatunku tych, w trakcie których bardziej warto owinąć się kocem i poczytać niż wyjść gdzieś na zewnątrz. Chociaż reszta zodiaku wesoło łapie kolorowe liście, Ty będziesz w zgoła odmiennym nastroju. Czyjaś niesłowność sprawi Ci przykrość. Ulgę przyniosą Ci rozmowy telefoniczne z bliską sercu osobą.

Jak wykonać kąpiel oczyszczającą?

Do przygotowania takiej kąpieli potrzebna będzie sól, najlepiej gruboziarnista. Najlepsza będzie taka, która leżakowała z oczyszczającymi ziołami, np. lawendą lub białą szałwią. Przygotowujemy kąpiel jak zawsze. Namaczamy ciało, po czym nacieramy je solą. Nasze intencje powinny być oczyszczające, musimy chcieć oczyścić ciało ze złych uroków, myśli i aury. Kąpiel może nam posłużyć do medytacji i pozytywnych myśli. Podczas spuszczania wody należy powiedzieć: wraz z tą wodą odpływa wszystko, co złe. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości