Horoskop

Horoskop na sobotę. Osoby spod tego znaku czeka wieczór pełen sympatycznych doznań

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 25 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Na niebie utworzy się korzystny sesktyl pomiędzy Ceres a Uranem.

Sobota będzie upływać nam w bliskości przyrody. Postawimy przede wszystkim na doznania płynące z żywiołu wody, zatem jest duża szansa, że większość zodiaku znajdzie się w pobliżu jezior, rzek czy morza. Wiele osób otworzy się przed swoimi bliskimi i porozmawia szczerze na ważne tematy. Dzisiaj możemy doznać emocjonalnego oczyszczenia i ukojenia.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na sobotę 25 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzień wprowadzi Cię w pewne rozleniwienie. Zapragniesz spędzić przedłużony poranek i możesz ociągać się ze śniadaniem. Przed Tobą sporo bezczynności, której zazwyczaj się wystrzegasz, ale dzisiaj będzie Ci ona na rękę. Postaraj się podarować sobie odrobinę nudy, dobrze Ci to zrobi.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie aktywna i dość zaskakująca sobota, którą przywitasz w wyśmienitym humorze. Dzisiaj grają na Twoją korzyść zarówno Księżyc jak i Ceres, zatem spędzisz dzień w gronie bliskich, a w tle będą dobre widoki, przyroda, a na dodatek smakowite potrawy. Pocieszysz się życiem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Sobotę wypełnią dyskusje z bliskimi. Będziesz poruszał ciekawe tematy, ale uważaj, aby nie wchodzić zbytnio w życie prywatne rozmówców. Chociaż rzadko Ci się to zdarza, ale tym razem zbytnio przysiądziesz się do stołu. Wenus w Twoim znaku rozpali apetyt na smakołyki i wieczór możesz zakończyć z bólem brzucha.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj przebywająca w Twoim znaku Ceres będzie w kontakcie z Uranem. Układ na niebie spowoduje, że spędzisz sobotę zupełnie inaczej niż zazwyczaj, ale w bardzo przyjemny i ciekawy sposób. Świat otoczy Cię życzliwością i zdobędziesz nowe, budujące doświadczenia. Możesz liczyć na dzielenie z kimś poczucia bliskości.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz w ciele zbyt dużo napięcia. W Twoich mięśniach i kręgosłupie odbije się wysiłek z całego tygodnia, dlatego nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Możesz być nieco rozbity psychicznie i sam nie wiedzieć dokładnie, czego od tego dnia oczekujesz.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj poczujesz się w pełni swoich sił witalnych, psychicznych i emocjonalnych. Możesz czuć się wspaniale, lekko, wręcz beztrosko. To co zaplanujesz na ten dzień powinno się zrealizować bez przeszkód. Wieczorem zrozumiesz, że ktoś Cię docenia.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja kondycja nie będzie dzisiaj zadowalająca. Spróbuj wygospodarować więcej czasu na procesy regeneracyjne. Może maseczka na twarz i kobiece pismo będzie lepszym wyborem niż gnanie po sklepach czy spotkanie się na siłę ze znajomymi? Jeśli wolisz pobyć sama, to tak zrób.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ten dzień podpasuje Ci niemal pod każdym względem. Poczujesz, że każdy chce spędzać czas w Twoim towarzystwie. Będziesz mieć doskonałe pomysły jak ożywić innym partnerstwo. Może zaproponujesz wspólne wyjście na wieczór lub urządzisz spontaniczne przyjęcia na działce?

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj przytłoczą Cię obowiązki związane z domownikami. Da Ci się we znaki nadmiar zajęć i roszczeń kierowanych pod Twój adres. Nie spodziewaj się wielu okazji do wypoczynku czy możliwości zajęcia się swoimi sprawami. W tym dniu to inni będą decydować za Ciebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Skupisz się na uczuciach i emocjach. Będziesz robić wszystko, aby zaspokoić życzenia i pragnienia Twojej drugiej połówki. Ożywione kontakty z innymi będą źródłem satysfakcji. Ktoś da Ci dowody prawdziwego zaangażowania w relację Tobą. Wieczór będzie pełen sympatycznych doznań.

Horoskop dzienny - Wodnik

Układ na niebie nie będzie Ci działać na rękę. Wiele osób będzie próbowało wykorzystać Twoje możliwości bądź energię do własnych celów. Możesz poczuć się wplątany w coś, czego nie chcesz, ale nie bardzo masz inne wyjście. Ten dzień coś na Tobie wymusi.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj poczujesz się jakby ktoś wpuścił Cię do czystej wody. Może to stać się w dosłownym sensie, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że sobotę spędzisz nad jakimś akwenem. Dzień upłynie Ci w radosnym nastroju i poczujesz oczyszczenie emocjonalne.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 12 domu

Gdy urodzeniowy Północny Węzeł Księżycowy znajduje się w dwunastym domu, to jego oponent, Południowy Węzeł Księżycowy przebywa w domu szóstym. Oznacza to konflikt między domami odpowiadającymi za egzystencję i codzienność (dom dwunasty) kontra transcendencja, duchowość (dom szósty). W tej sytuacji należy trenować umysł, tak, aby dostarczać mu tych dwóch rzeczy, a jednocześnie poszukiwać wewnętrznej odpowiedzi na to, co jest nam bliższe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Ildar Abulkhanov/Getty Images

Pozostałe wiadomości