Horoskop na sobotę. Dzień upłynie pod znakiem tarć i niedomówień

Horoskop
Horoskop dzienny 22 stycznia 2022
Źródło: John Owens / EyeEm/Getty Images
Słońce znajduje się w znaku Wodnika, Księżyc przebywa w znaku Panny. Nieharmonijne położenie tych dwóch ciał niebieskich będzie powodować, że dzień upłynie Nam pod znakiem tarć, niedomówień i wzajemnego zrzucania na siebie obowiązków. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 22 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku? Po godzinie 23:02 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi i atmosfera zacznie się poprawiać, zatem późno wieczorne imprezy mogą okazać się udane. Na niebie brak większych układów między innymi planetami.

Horoskop dzienny na sobotę, 22.01.2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Dzień zapowiada się atrakcyjnie i wesoło. Od rana będziesz działać prężnie i dynamicznie. Wprowadzisz w swoje otoczenie i zachowanie jakieś zmiany, które wyjdą Ci na dobre. Wieczorem dasz się ponieść romantycznym nastrojom.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj możesz przechodzić przejściowy spadek formy. Poczujesz się zmęczony bardziej niż zwykle i odechce Ci się jakichkolwiek aktywności poza domem. Chociaż Twoje samopoczucie będzie mało komfortowe, wykorzystaj czas na nadrobienie zaległości w zabiegach pielęgnacyjnych.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Powinieneś Bliźniaku machnąć ręką na to, co nie idzie zgodnie z planem. Nie zastanawiaj się czy ktoś miał na myśli coś więcej, czy się pomylił, czy celowo zaniedbał. Księżyc w znaku Panny popycha Cię w kierunku nadmiernego analizowania, zaniechaj tego.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj będziesz bardzo ambitny i pracowity. Pomimo tego, że to sobota znajdziesz czas na to, aby dopiąć coś na ostatni guzik i wyszlifować swój projekt, wystąpienie czy jakiś ważny dokument. Po południu czeka Cię niespodzianka ze strony znajomego.

Horoskop dzienny - Lew

Trzeba będzie zastosować jakiś kompromis. Część Twoich znajomych bądź rodziny będzie miała ochotę na spędzanie czasu w domu, część wręcz przeciwnie – ciągnąć Cię będzie na wycieczki czy spacery. Żeby zadowolić wszystkich będziesz w różnych miejscach, na szczęście nie naraz.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj będziesz w bojowym nastroju. Ktoś, kto wejdzie Ci w drogę, albo będzie się przeciwstawiać może narazić się na Twój gniew, a w najlepszym razie krytykę. W sprawach sercowych okaż więcej łagodności i wyrozumiałości, ktoś może nie sprostać Twoim wymaganiom.

Horoskop dzienny - Waga

Pojawi się jakaś propozycja wyjazdu i spędzenia czasu ze znajomymi. Twoje grono przyjaciół będzie ciągnąć Cię na jakąś nietuzinkową imprezę. Nie odmawiaj ponieważ może tam wydarzyć się coś ważnego, spotkasz jakąś istotną osobę, albo zdobędziesz potrzebną informację.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dasz się ponieść, odrzucisz swoją nieufność i okaże się, że to strzał w dziesiątkę. To doskonały dzień, aby wyluzować się, odpocząć, spędzić czas w niezobowiązujący sposób. Po południu sprawisz komuś sporą przyjemność swoim pomysłem bądź inicjatywą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będzie ciężko trzymać nerwy na wodzy, ale powinieneś wytrwać i reagować bez emocji na to, co będzie się działo w Twoim domu bądź partnerstwie. Ktoś mocno Cię rozczaruje swoją postawą, ale wchodzenie w polemikę zadziała na Twoją niekorzyść. Wieczór przyjemniejszy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzień niesie ostrzeżenie przed kimś, kto będzie próbował Cię zmanipulować i poddać jakiejś presji. Pojawią się jakieś dylematy i trudne decyzje do podjęcia. Coś co zrobisz może okazać się pretekstem do kłótni i wzajemnych oskarżeń. Lepiej wyjdź na spacer.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie powinieneś liczyć na lojalność swoich kolegów czy znajomych. Dzisiaj każdy zajmie się swoimi sprawami i nie będzie chciał pomagać w Twoich przedsięwzięciach. Trzeba zacisnąć zęby i wykonać wszystko zgodnie z planem. Wieczorem poczujesz optymizm.

Horoskop dzienny - Ryby

Spotkają Cię nieoczekiwane wydarzenia i jakieś nieplanowane sytuacje. Nic nie pójdzie zgodnie z planem, ale to akurat nie będzie Cię martwić. Dzień spędzisz inaczej niż zazwyczaj, pokusisz się o jakieś nowe doświadczenia.

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: John Owens / EyeEm/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?