Horoskop na poniedziałek. W życiu tego znaku zodiaku pojawią się spore zmiany

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 29 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. Po godzinie 16.50 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi. Na niebie brak większych układów między planetami.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 maja 2023 r.

Do południa będziemy punktualni, pracowici i zapragniemy pokazać się z jak najlepszej strony w pracy bądź uczelni. Później poniedziałek powinien upłynąć nam w bardzo towarzyskiej atmosferze. Szczególnie po przejściu Księżyca do znaku Wagi poczujemy głód kontaktów międzyludzkich. Koniecznie będziemy chcieli podzielić się świeżo zdobytymi informacjami z innymi. Dzień zakończymy podekscytowani i możemy udać się na spoczynek trochę zbyt późno.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twoje kontakty towarzyskie umożliwią ci wcześniejsze dowiedzenie się o jakiejś sprawie, co będzie dla ciebie prawdziwym ratunkiem. Dzięki temu, że będziesz przygotowany na nieprzyjemną ewentualność uda się czemuś zapobiec. Pamiętaj, aby wieczorem komuś okazać wdzięczność bądź podziękować za okazaną pomoc i wsparcie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rano wszystko uda się zgodnie z twoimi zamysłami. Twoja cierpliwość i wysiłek, który włożyłeś w jakieś przedsięwzięcie się opłaci. Po południu będzie gorzej, mogą pojawić się nieporozumienia w kontaktach z innymi, a atmosfera w domu niepotrzebnie się podgrzeje. Poniedziałek zakończysz z pewnym napięciem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Poniedziałek zaczniesz w ogromnym stresie, bowiem okaże się, że o czymś zawodowym zapomniałeś. Ponieważ Księżyc przejdzie popołudniu do sprzyjającego ci znaku Wagi, okaże się, że jak zawsze możesz polegać na swoich przyjaciołach. Ktoś nie zapomni wysłać ci miłych wiadomości, życzeń czy zwyczajnego ,,jak się masz?’’, co bardzo poprawi ci nastrój.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj szykują się jakieś problemy ze służbami, które skrupulatnie sprawdzą, czy wszystkie, tak zwane papiery masz w porządku. Możesz zapomnieć o identyfikatorze, nie będzie działać karta wstępu lub trzeba pokazać aktualne wyniki badań technicznych. Na szczęście to przejściowy i niezbyt duży kłopot.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Ktoś zareaguje nerwowo lub co najmniej w sposób, którego nie pochwalasz, ponieważ źle cię zrozumie. Okaże się, że ty masz na myśli jedno, rozmówca drugie i wyjdzie z tego spore zamieszanie. Nie licz na czyjąś wyrozumiałość, ponieważ do południa wszystko idzie na opak. Natomiast wieczór będzie idealnie trafiał w twoje plany i oczekiwania.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W poniedziałek ktoś będzie chciał namówić cię na dodatkową pracę. Być może szykują się nadgodziny bądź jakieś ekstra zadania w szkole. Jeśli nie jesteś co do tego przekonana, to daj sobie spokój z udziałem w kolejnym projekcie, masz już ich tyle! Wieczorem pojawi się okazja do zabawy i wypoczynku, a nawet do randki.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed południem ktoś porządnie da ci do wiwatu. Może się okazać, że w pracy nie nadajecie tymczasowo na tych samych falach. Nie przejmuj się, to tylko taki poniedziałkowy blues. Kiedy Księżyc przejdzie już do twojego znaku przyjdzie pora na znacznie przyjemniejsze sprawy i zapomnisz szybko o niezbyt udanym początku tygodnia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień okaże się dla ciebie trudniejszy niż myślałeś. Jesteś przygotowany na jakieś błahostki oraz na to, że pytania czy zadania, które zostaną ci przedstawione będą proste czy wręcz banalne. Nic z tych rzeczy. Dzisiaj wymagania będą bardzo wysokie, jak również poziom, z którym będziesz się musiał zmierzyć. Wieczorem poczujesz się wyczerpany.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Poniedziałek przyniesie spore zmiany, ale wraz z nimi świetne perspektywy. Wybierzesz się obejrzeć coś do zakupu, nowe miejsce a nawet możliwa jest randa w ciemno, z osobą, której kompletnie nie znasz. Ten dzień jest bardzo dobry na inicjowanie jakiejś firmy lub ważnego, długoterminowego działania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ranek będzie szybki, wymagający i ciężko będzie pogodzić wszystkie zlecenia. Szykują się jakieś badania lub okresowe diagnozowanie. Pamiętaj, aby podbić jakąś pieczątkę. Wieczorem niestety nie za dobrze w sprawach partnerskich. W twoją relację wkradnie się dość niepokojący, oskarżycielski ton. Spróbujesz załagodzić sprawę, ale druga strona będzie drążyć temat.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Od rana przywitają cię jakieś wymowne spojrzenia i pretensje dotyczące tego, że coś nie jest wykonane tak jak być powinno. Okaże się, że to pomyłka, ponieważ daną sprawą miał się zająć ktoś inny. Popołudniu nareszcie przestaniesz się martwić o coś związanego z pracą bądź szkołą, ponieważ wypracowane przez ciebie rozwiązanie nareszcie zlikwiduje jakiś kłopot. Zaczniesz żyć dla relacji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rano uda ci się trafić w gusta szefa bądź współpracowników i zbierzesz wiele pochwał i komplementów. Popołudniu możesz zacząć narzekać na zdrowie, kondycję lub chwilowe przypadłości układu pokarmowego. Coś ci nie posłużyło i twój wrażliwy żołądek da znać, że lepiej się dłużej nie stołować w tym miejscu, do którego zaglądasz.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości