Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Idealny czas na randki i miłosne wyznania

Horoskop

GettyImages-1199596689_Easy-Resize.com.jpg

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Merkury, który zmienił znak i przebywa w pierwszych stopniach fazy Raka utworzy na niebie przynoszący szczęście trygon z największą planetą naszego układu, czyli z Jowiszem. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 12 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Trygon odbędzie się w znakach żywiołu wodnego Rak – Ryby i to właśnie przedstawiciele tych faz zodiaku mogą liczyć na największe profity. Poniedziałek będzie obfitował w wiele dobrych emocji. Randki i spotkania we dwoje udadzą się nad wyraz dobrze.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 12 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

To będzie dobre otwarcie tygodnia. Czeka Cię dzień pełen ciekawych wyzwań. W pracy Twoje notowania pójdą w górę, podobnie jak na gruncie towarzyskim. W kwestiach finansowych jakaś miła wiadomość.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj sprawy potoczą się nie tak, jak przewidywałeś. Srebrny Glob nadal jest w kwadraturze do Twojego znaku, co może powodować Twój stres i działanie nieadekwatne do sytuacji. Ktoś nie dotrzyma danego słowa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz pełen twórczych pomysłów, radości życia i kreatywności. Zaskoczysz swoje otoczenie doskonałym humorem, żartami sypniesz jak z rękawa. Dzięki trygonowi Twojego patrona Merkurego i Jowisza, los da Ci jakiś prezent.

Horoskop dzienny - Rak

Wkroczenie Merkurego do Twojego znaku będzie Cię popędzać, a bardzo tego nie lubisz. To będzie zabiegany, szalony dzień, a i tak ciągle będziesz w niedoczasie. Dasz sobie radę i jakimś cudem zdążysz ze wszystkim.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą mozolna, mrówcza, cierpliwa praca nad czymś, czego nie lubisz, ale co trzeba będzie wykonać. Powinieneś dzisiaj liczyć tylko na siebie, ponieważ nikt nie kwapi się, aby Ci pomóc. W kwestii zdrowotnej uważaj na bóle i kontuzje dolnych kończyn.

Horoskop dzienny - Panna

Na szczęście cudzy plan, aby przypisać sobie Twoje zasługi, nie powiedzie się. Masz dzisiaj szansę, aby uniemożliwić komuś podpisanie się pod Twoim dziełem. Układ na niebie sprzyja Ci i Twojemu zawodowemu sukcesowi. Porozmawiaj z szefem.

Horoskop dzienny - Waga

To, co od dłuższego czasu przygotowujesz w tajemnicy, możesz wreszcie pokazać światu. Dzisiaj na niebie jest dobry układ, aby pokazać Cię innym, z jak najlepszej strony. Możesz stanąć na piedestale, albo być przedstawiona komuś znaczącemu. Nie protestuj.

Horoskop dzienny - Skorpion

Doskonały układ w trygonie wodnym będzie wspierał także i Ciebie. Wszystko czego się dzisiaj tkniesz, będzie kończyć się pozytywnym finałem. Warto pomyśleć o swojej przyszłości, zrobić jakąś lokatę lub w coś zainwestować.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój opiekun, czyli Jowisz będzie w dobroczynnym trygonie z Merkurym. Ten układ będzie Cię wspierać zarówno w wyrażaniu siebie, prezentowaniu innym swojej najlepszej strony, jak również w podróżach zawodowych i rekreacyjnych. Dobry dzień na rezerwację urlopu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Księżyc w znaku Lwa nie wróży Ci łatwego początku tygodnia. Ktoś z kim miałeś problemy w przeszłości, będzie ponownie starał się zaangażować Cię w swoje manipulacje. Nie powinieneś dawać się wciągnąć w żadne gry.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj pomyśl o swoich oszczędnościach i inwestycjach. Musisz coś zmienić w domowym budżecie i inaczej rozplanować wydawanie środków. W najbliższym czasie czekają Cię spore wydatki na nieruchomość, remont bądź inne duże przedsięwzięcia. Po południu spore zakupy.

Horoskop dzienny - Ryby

Znajdujący się w Twoim znaku Jowisz, będzie w pozytywnym układzie z Merkurym, który przebywa w znaku Raka. Przed Tobą fantastyczny dzień. Ktoś Cię doceni i nagrodzi Twoje uprzednie starania. Finansowo trafi się jakaś okazja.

Znak Horus w horoskopie egipskim

Daty urodzenia osób spod znaku Horus: 20 kwietnia - 7 maja, 12 - 19 sierpnia.

Horus to bóg nieba w postaci mężczyzny z głową sokoła. Osoby urodzone w tym znaku cechuje życiowa odwaga. Doskonale wiedzą, że wyjście ze swojej strefy komfortu, choć czasem nieprzyjemne, jest pierwszym krokiem do osiągnięcia celu. Dlatego ryzykują i często zwyciężają. Są jednocześnie bardzo odpowiedzialne i dotrzymują słowa. Ponadto silne i pełne życia. Bezpieczeństwo jest dla nich najważniejsze. We wszystkim chcą być najlepsi i lubią rywalizację. Świętym zwierzęciem jest wąż, a kolory znaku to czerwony i złoty. Zbliżonym znakiem w horoskopie tradycyjnym jest Waga.

Zobacz także:

Co w senniku oznacza królik?

Czy według sennika kury stanowią jedynie dobrą wróżbę?

Czy według sennika okulary są koniecznością spojrzenia na pewne sprawy z dystansu?

Obejrzyj również: Niezwykłe sztuczki Magika Y

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości