Horoskop na piątek. Numerem jeden stanie się jeden z żywiołów

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na czerwiec
Horoskop na czerwiecDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 9 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Tuż po południu, o godzinie 12.13 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb.

Horoskop dzienny na piątek, 9 czerwca 2023 r.

Dzisiaj na niebie będą dominować romantyczne, nieco wodne klimaty, pomimo tego, że Słońce znajduje się w powietrznych Bliźniętach. Przyczyni się do tego obecność naszego naturalnego satelity w znaku Ryb, jak również sesktyl pomiędzy Merkurym, a władcą oceanów czyli Neptunem. Zaangażujemy się w jakieś relacje, będziemy bardziej emocjonalni, marzycielscy i chętni do snucia sennych wizji. Dzisiaj w szczególny sposób bliska stanie się nam woda, której temat pojawi się w rozmowach, dyskusjach i prognozach np. meteorologicznych.

Horoskop dzienny na piątek, 9 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj staniesz trochę z boku rozbawionego i zajętego sobą towarzystwa. Jesteś czymś wewnętrznie strapiony i właściwie nie bardzo zdajesz sobie sprawę z tego, co to jest. Księżyc, który znajduje się w twoim dwunastym domu napełni cię jakimś smutkiem i poczuciem niedopasowania. To chwilowy, niewielki wpływ, który powinien już niebawem minąć, więc nie przejmuj się tym tak bardzo.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Układy planet cię wesprą. Od rana masz w sobie poczucie, że trzeba się otrząsnąć z poczucia niemocy i różnych blokad. To co nawarstwiło się wokół ciebie ostatnimi dniami, popołudniu skutecznie przegonisz. Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Merkury utworzy budujący trygon z Ceres i marzycielski sekstyl z Neptunem. Wróci twój dominujący ton i świadomość, że działasz skutecznie oraz robisz to, co chcesz i kiedy chcesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Opiekujący się tobą Merkury będzie dzisiaj szczególnie aktywny, ale nie w taki sposób, który byś sobie wymarzył. Planeta handlu i podróży wygna cię z domu, abyś załatwiał jakieś transakcje i pilnował nie swoich interesów. W tym dniu możesz być niezadowolony, ponieważ nie skorzystasz z wolnego czasu. Co chwilę będzie coś do zrobienia dla innych lub wykonasz pracę szofera dla towarzystwa.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Po ostatnich ciężkich klimatach nareszcie szykuje się coś sympatyczniejszego i dzisiaj odczujesz, że siły emocjonalne i fizyczne wracają. Ugrasz też coś dla siebie z tego długiego weekendu. Szykuje się fantastyczne popołudnie. Zregenerujesz się, zrelaksujesz, poczujesz się wyśmienicie i dogłębnie odpoczniesz. Szczególnie popołudnie nad wodą będzie sprawiać ci dużo satysfakcji.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj odrobinę przysiądziesz i spuścisz z tonu! Bardzo dobrze. Ile można brylować, czarować, prowokować? To każdego jest w stanie wymęczyć psychicznie i wyeksploatować fizycznie. Piątek jest dla ciebie dniem regeneracji i zastanowieniem się nad tym, co być chciał wykonać w kolejnym tygodniu. Pobądź trochę sam ze sobą, zrób sobie jakiś mały rachunek sumienia, a zaległe pranie z kosza w łazience przy okazji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W piątek świetnie zadziała na ciebie aktywność Merkurego, który znajduje się w pokrewnym znaku Byka. Masz przed sobą perspektywę doskonale spędzonego dnia. Pewna osoba spełni twoje zachcianki, oczekiwania a nawet marzenia. Dzisiaj możesz oddać się snuciu kolorowych wizji i pokazać się z tej bardziej wrażliwej strony, co zostanie rewelacyjnie przyjęte.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz w bardziej refleksyjnym i zadumanym nastroju. Księżyc w znaku Ryb zachęci cię, abyś poświęciła trochę czasu na troskę o tych, którzy sami się nie mogą sobą zaopiekować. Jakieś twoje bolesne wspomnienie z przeszłości powróci i wieczorem nie będziesz mogła pozbyć się natrętnych, nieprzyjemnych myśli.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Twoja charyzmatyczna osobowość będzie dzisiaj wywierać jeszcze bardziej intensywny wpływ na otoczenie niż zazwyczaj. Masz w rękach dar uzdrawiania innych i nie wahaj się z niego skorzystać. W piątek swoimi komentarzami trafiasz w sedno i w mig rozpoznasz, kto ma jaki problem. Znajomi zaczynają się ciebie trochę obawiać i ponieważ mają wrażenie, że czytasz w myślach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Coś się zmieni, energia wokół ciebie przygaśnie i nadmiar ognia zostanie zlikwidowany. Dzisiaj na niebie dominuje żywioł wody, co będzie miało na ciebie wyciszający wpływ. Zaczniesz myśleć o tym co dotyczy sfery ducha. Być może staniesz się bardziej religijny niż zazwyczaj, poczujesz potrzebę modlitwy, medytacji lub po prostu spotkania się z kimś, kto podpowie ci jak wycofać się z błędnego postępowania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu pokochasz przygody. Oczywiście na tyle, na ile pozwoli ci twój zawsze czuwający, zdrowy rozsądek, niemniej jednak wejdziesz na pokład jakiegoś wehikułu. Być może statku, kajaku lub chociażby rowerka wodnego, ale jednak to już coś! Nowe doświadczenia, które dzisiaj zdobędziesz pomogą ci dostrzec w sobie cechy, które są na co dzień mocno przez ciebie ukrywane.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc w znaku Ryb pozwoli ci spojrzeć głębiej na stan twoich relacji. Zrozumiesz, że druga strona ma trochę racji w tym, że stawia ci pewne wymagania lub nie chce się na coś zgodzić. W tym dniu będziesz gotowy na kompromis, bardziej spolegliwy, wyrozumiały i chętny do przyznania się do błędu. To wszystko razem świadczy o tym, że wieczór powinien być czuły i romantyczny.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Malejący Księżyc przechodzi do twojego znaku co wyostrzy twoją intuicję i uwrażliwi cię na bodźce płynące z zewnątrz. Dzisiaj twoje wnętrze będzie z uwagą słuchać podszeptów płynących ze sfery ducha. Symbole będą leżeć na pod twoimi stopami. Sekstyl Merkurego i Neptuna może dać ci naprawdę sporo znaków i sygnałów dotyczących tego, jakie jest twoje przeznaczenie, gdzie dzisiaj powinnaś iść i z kim się spotkać.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/K.Muller

Pozostałe wiadomości