Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Nasze plany mogą wywrócić się do góry nogami, przygotujmy się na niespodzianki

Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek 6 września 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Bliźniąt, ale późnym wieczorem po godzinie 23:16 przejdzie do znaku Raka. Sprawdź horoskop na czwartek, 4 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień spędzimy pod wrażeniem kwadratury Merkurego i Urana, która sprawi, że będziemy czuli się zaskoczeni, zmuszeni do zmiany planów i elastycznego podejścia do wielu spraw. Dzisiaj układy na niebie będą przewracać ustalenia i plany do góry nogami. Przygotujmy się na niespodzianki.

Horoskop dzienny na czwartek, 4.08.2022 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj trzeba będzie poeksperymentować i zdać się na łut szczęścia. Wcześniejsze ustalenia okażą się nieaktualne. Musisz wypróbować nowe sposoby działania. Wieczorem koniecznie poświęć trochę czasu domownikom.

Horoskop dzienny - Byk

W tym dniu poprzez swoje roztargnienie, albo szwankującą ostatnio pamięć możesz narobić sobie kłopotów. Sprawdź wszystko trzy razy, zanim zdecydujesz się ruszyć w trasę. Pilnuj kluczyków i dokumentów, upewnij się że wysłałeś ważne e-maile.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dzisiaj nieco bardziej szalony niż zwykle. Kwadratura Urana i Twojego opiekuna, czyli Merkurego przyniesie Ci niesamowite informacje oraz możliwość szybkiego skorzystania z okazji, którą przegapił ktoś inny. Dzisiaj liczy się refleks.

Horoskop dzienny - Rak

Uważaj, aby dzisiaj nie przesadzić i nie zrazić do siebie otoczenia Twoimi zbyt gwałtownymi reakcjami i emocjami. Pomimo tego, że będziesz narażony na stres, nie daj odczuć bliskim swojego niezadowolenia. Wieczorem sytuacja się wyciszy.

Horoskop dzienny - Lew

Przebywający w Twoim znaku Merkury ustawi się w kwadraturze do Urana. Ten układ sprawi, że zirytujesz się i powiesz o kilka słów za dużo. Uważaj, abyś w nerwach nie zdradził ważnej informacji, która powinna pozostać w tajemnicy. Niemiłe rozmowy wieczorem się skończą.

Horoskop dzienny - Panna

Kwadratura Merkurego i Urana nie podziała na Ciebie dobrze. Twoje czynności będą wymykać się dzisiaj spod kontroli, którą tak lubisz. Ktoś będzie wymagać od Ciebie więcej niż możesz dać, zarówno na gruncie zawodowym jak i domowym.

Horoskop dzienny - Waga

Układy na niebie postawią przed Tobą niedokończone rozmowy i niewyjaśnione kwestie rodzinne i partnerskie. Będziesz musiała Wago skonfrontować się z nieprzyjemnymi czynnościami i podporządkować cudzym decyzjom. Protestować trzeba było wcześniej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj bezpardonowo zawalczysz o swoje racje i terytorium. Przegonisz konkurencję, która będzie chciała wejść na Twój teren. Jasno i wyraźnie dasz do zrozumienia, że pewne rozwiązania Ci nie odpowiadają. Uważaj na drodze.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz mieć do czynienia z jakimiś dylematami na gruncie partnerskim. Staraj się nie przedłużać ciężkiej sytuacji i powiedz jasno co myślisz. Z rozmachu nie pozbądź się kontaktów, które są Ci przydatne zawodowo.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twoje plany i marzenia mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. W tym dniu będziesz bardziej otwarty i zapragniesz pokazać światu swoje prawdziwe oblicze. Niestety nie każdy zareaguje na to entuzjastycznie. Możliwy konflikt w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię intensywny i pełen przeżyć dzień. Twój patron, czyli Uran jest w niepokojącym układzie z Merkurym. Możesz dzisiaj reagować w sposób, który zaskoczy nawet Ciebie samego. Trzeba będzie podjąć trudną decyzję, stracić coś, aby coś zachować.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj masz lepsze rokowania niż zdecydowana większość zodiaku. Będziesz działać z rozmachem i optymizmem. Ktoś podsunie Ci wartościową propozycję. Poczekaj z wiążącymi decyzjami do Nowiu Księżyca (8.08). Wieczór dla domowników.

Popularne przesądy: stłuczone lustro

Wedle przesądu rozbicie lustra ma oznaczać siedem lat nieszczęścia. Przesąd ten liczy sobie kilka tysięcy lat. W starożytności wierzono, że odbity wizerunek człowieka zawiera w sobie część jego duszy, a więc zniszczenie wizerunku (lustra) oznacza zniszczenie duszy lub jej części. A dlaczego akurat siedem lat? Rzymianie wierzyli w siedmioletni cykl ludzkiej egzystencji – co siedem lat następować miała odnowa ciała, zwiększenie sił witalnych. Stłuczenie lustra mogło zaszkodzić cyklowi. Podobno jednak pecha można odwrócić poprzez schowanie do portfela kawałka stłuczonego lusterka, które przynosi szczęście.

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości