Dzienny

Horoskop na sobotę. Przestaniemy się zamartwiać trudną sytuacją

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Gwiazdy
gettyimages/Dina Belenko PhotographyHoroskop na sobotę

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 7 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. Po godzinie 13.49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się optymistyczny sesktyl pomiędzy Słońcem a Marsem.

Szczególnie po południu będziemy ożywieni, weseli i nabierzemy apetytu na rozrywkę. Trudy całego tygodnia na razie odsuną się na drugi bądź trzeci plan. Przestaniemy się zamartwiać trudną sytuacją polityczną i gospodarczą. Większa część zodiaku poczuje potrzebę odreagowania na imprezach, koncertach, ogniskach lub prywatkach, które okażą się bardzo udane.

Horoskop dzienny na sobotę, 7 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz odkładał swoich planów na późniejsze terminy. Pojawi się okazja do zabawy, spotkań i możliwości miłego spędzania czasu. Spontanicznie zdecydujesz się na przyjęcie pewnego zaproszenia. Wieczorem możesz późno wrócić do domu.

Horoskop dzienny - Byk

Sobota będzie trudniejsza i bardziej wymagająca niż myślisz. Dzisiaj nie nastawiaj się na odpoczynek czy bezczynność. Chociaż będziesz zmęczony i zapragniesz wcześniej położyć się spać, nic z tego nie wyjdzie. Trzeba się wysilić i wykonać cudze obowiązki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Rano ciężko będzie się obudzić, ale po południu, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Lwa, nie będziesz mógł usiedzieć na miejscu. Twoje wypady na wspólne zakupy, kawę, lody czy spacery ze znajomymi przyniosą wiele radości i wspólnych śmiechów.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą nerwowa sobota, trzeba będzie podejmować szybkie decyzje i działać bez zastanowienia, czego nie lubisz. Postępuj tak, aby zachować higienę psychiczną i nie stresować się więcej niż potrzeba. Wieczór wynagrodzi Ci trudy dnia w miłym gronie.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj czeka Cię rozmowa z kimś, kogo nie widziałeś już jakiś czas. To spotkanie zaskoczy Cię, ale jednocześnie sprawi, że zaczniesz się zastanawiać nad przeszłością. Księżyc w Twoim znaku otoczy Cię wieczorem osobami z bliższej i dalszej rodziny, którym trzeba będzie poświęcić uwagę.

Horoskop dzienny - Panna

Ktoś, z kim jakiś czas temu miałaś Panno na pieńku, będzie chciał dojść do porozumienia. Miło zaskoczy Cię postawa tej osoby. Możesz liczyć na przeprosiny, a nawet na jakąś rekompensatę. Wieczorem pojawi się okazja do rozluźnienia atmosfery.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś będzie angażował Cię w sytuację, która może doprowadzić do tego, że stracisz czas i energię. Nie trać czujności i nie wdawaj się w żadne plotki ani podejrzane rozmowy. Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz i pamiętaj, że rozwaga jest Twoją największą bronią.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie sobota dobrych spotkań. Przed Tobą dość romantyczny i emocjonujący dzień. Twoje plany i marzenia będą się skupiać głównie na sprawach partnerskich i miłosnych. Porwie Cię jakaś fala dobrych uczuć. Ktoś podzieli Twoją wizję wspólnie spędzonego czasu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w ognistym znaku Lwa podziała na Ciebie pobudzająco i energetyzująco. Będziesz tryskać doskonałym humorem i wpłyniesz pozytywnie na osoby w Twoim otoczeniu. Dzisiaj podsuniesz komuś doskonały pomysł, za który będzie Ci wdzięczny. Wieczór doskonały na rozrywkę.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie dzień dużych rozmyślań. Zaczniesz planować coś ważnego i zastanawiać się jak rozegrać sytuację w ciągu najbliższych dni, tak aby udało Ci się wszystko zgrać. Dzisiaj nie będziesz w nastroju na zabawę czy rozrywkę, ale bardziej na pracowite wykorzystanie wolnego dnia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nareszcie poczujesz się lżej i swobodniej. Księżyc w opozycyjnym znaku Lwa nastawi Cię na relacje z innymi. Będziesz czuć się lekko i radośnie. Ktoś bardzo się o tego przyczyni, ponieważ swoimi komplementami lub adoracją Twojej osoby wprawi Cię w doskonały nastrój.

Horoskop dzienny - Ryby

Znajdujący się w Twoim znaku zodiaku Mars będzie w dobroczynnym sekstylu ze Słońcem. Masz możliwość szybko i aktywnie rozpocząć sobotę. Niczym nie będziesz się zamartwiać, a uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy. Zamiast narzekać, jak to masz w zwyczaju, zaczniesz pocieszać innych.

Znaczenie próżnego Księżyca w horoskopie urodzeniowym

Próżny księżyc w horoskopie urodzeniowym, który zresztą jest częstym ustawieniem, świadczy o pewnego rodzaju zawieszeniu. Osoby z takim ustawieniem mogą mieć problemy z motywacją, cierpieć na poczucie braku możliwości i perspektyw w swoim życiu. Ponadto, w życiu osób o takim horoskopie może być wiele problemów, a wręcz turbulencji emocjonalnych. Możliwe są występujące problemy z obchodzeniem się z własnymi uczuciami – często dochodzi do izolacji i niezrozumienia tego, co się czuje. Mimo takiego ustawienia można osiągnąć sukces, jak np. J.K. Rowling, Carlos Santana, Amy Adams czy prezydent Francji Jacques Chirac.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Dina Belenko Photography

Pozostałe wiadomości