Gwiazdy

Wybory Miss World – wspólnie wybierzmy kreację dla Polki

Gwiazdy

Aktualizacja:

W jakiej sukni zaprezentuje się polska reprezentantka podczas eliminacji Miss World? W przygotowaniach Milenie Sadowskiej towarzyszyła Basia Pasek. Zobaczcie, jak wyglądały przymiarki kreacji.

Przygotowania do Miss World

Specjalnie dla Mileny stylizacje na konkurs Miss World przygotował duet polskich projektantów Paprocki&Brzozowski. Miss Polonia w każdej konkurencji zaprezentuje się w innej, spersonalizowanej kreacji.

My cały czas mamy dylemat, ponieważ co nie założy Milena, wygląda przepięknie. Wszystkie sukienki są różne, każda jest w innym kolorze, każda jest z innego materiału, więc każda jest wyjątkowa i specjalnie dla Mileny przygotowana

– powiedział Mariusz Brzozowski.

Trudny wybór sukienki finałowej

Chociaż Milena i duet projektantów dopracowują już ostatnie szlify, wciąż dylematem zostaje wybór sukienki finałowej. Polska reprezentantka waha się pomiędzy czerwoną kreacją z odkrytymi ramionami a dziewczęcą różową sukienką w stylu księżniczki.

W jakie kreacji 14 grudnia w Londynie zaprezentuje się Milena? Już dziś możecie pomóc jej dokonać wyboru. Na naszym Instagramie trwa głosowanie.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości