Gwiazdy

Wiesław Gołas trafił do szpitala. Aktor miał drugi wylew. Jak się teraz czuje?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
se.pl
Karol Serewis/East News

91-letni Wiesław Gołas ma poważne problemy ze zdrowiem. Ceniony aktor przeszedł drugi wylew i trafił do szpitala. Jaki jest stan artysty?

Wiesław Gołas - stan zdrowia

Wiesław Gołas jest wybitnym polskim aktorem teatralnym, filmowym, serialowym, a także kabaretowym. Podbił serca widzów m.in. niezapomnianą rolą Tomasza Czereśniaka w serialu "Czterej pancerni i pies".

W październiku 2020 roku świętował swoje okrągłe, 90. urodziny. Niedługo później jego stan zdrowia diametralnie się pogorszył, artysta przeszedł udar mózgu. Wówczas jego żona, Maria Krawczyk-Gołas, potwierdziła ten fakt w wywiadzie dla "Super Expressu".

- Mąż miał udar, ciężko mu się mówi. Udar miał w październiku. Ale jest na chodzie. Opiekuję się nim. Wszystko będzie dobrze - podkreśliła. Przez niemal rok od tamtego zdarzenia Wiesław Gołas był w dość dobrej formie, a w marcu zaszczepił się przeciwko COVID-19. W mediach nie pojawiały się żadne niepokojące doniesienia na temat jego zdrowia, aż do teraz.

Więcej na temat:

Wiesław Gołas miał wylew

Jak ustalił "Super Express", aktor miał drugi wylew. Kilka dni temu z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, w którym tymczasowo przebywał, pogotowie zabrało go do szpitala. - Jego stan jest poważny, to już drugi wylew - powiedział tabloidowi przyjaciel Gołasa.

Żona aktora postanowiła jednak uspokoić fanów. Na pytanie o to, jak się czuje aktor, odpowiedziała: - Wszystko jest w porządku - zapewniła Maria Krawczyk-Gołas w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Muniek Staszczyk 2 lata po wylewie. „Nie wiedziałem, czy to będzie wózek. Dopadła mnie deprecha”

Zobacz wideo: Nowe życie Michała Figurskiego po wylewie

Nowe życie Michała Figurskiego po wylewie
Nowe życie Michała Figurskiego po wylewie

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: se.pl

Pozostałe wiadomości