Wielkanoc u Joanny Przetakiewicz. Zainspirujesz się jej nietypowym pomysłem na świąteczny stół?

Joanna Przetakiewicz 02_2016
Tomasz Urbanek/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Pokaż mi swój stół wielkanocny, a powiem ci, kim jesteś? Każdy z nas ma z pewnością inne podejście do świątecznych dekoracji. Jedni wolą tradycyjne, drudzy ultranowoczesne. A jeszcze inni po prostu chcą dekorować po swojemu. Przed Wielkanocą przyglądamy się wnętrzarskim propozycjom gwiazd. Pomysł Joanny Przetakiewicz nas zachwycił - ciekawe, czy i Wam się spodoba?

Joanna Przetakiewicz i jej wielkanocny stół

Joanna Przetakiewicz słynie z wysmakowanego gustu. Projektantka i właścicielka marki "La Mania" lubi łączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnym sznytem - świadczą o tym jej ubrania, a także podejście do dekorowania wnętrz. Święta nie są żadnym wyjątkiem. Jej propozycja wyglądu wielkanocnego stołu to idealne połączenie tradycji i glamouru, okraszonego humorem. Pomysłem projektantka podzieliła się na Instagramie.

- U mnie już świątecznie ?? - napisała.

Przedstawiona przez nią wielkanocna dekoracja jest jedną z dwóch, które gwiazda przygotowała dla swoich fanów. Kolejną pokaże w Wielki Piątek. Czy będzie utrzymana w podobnym stylu? A może Joanna Przetakiewicz zaskoczy nas czymś jeszcze? Nim w pełni zaspokoimy swoją ciekawość, oddajemy się podziwianiu pierwszej propozycji wielkanocnego stołu. Jak udekorowała go właścicielka słynnej marki "La Mania"?

Szykowanie Wielkanocy u Joanny Przetakiewicz

U Joanny Przetakiewicz minimalizm idzie w parze z kolorem. I to nie byle jakim - bo różowym. To idealna inspiracja na powitanie wiosny. Żadna inna barwa nie oddaje lepiej radości, pogody ducha i optymizmu - a przecież to właśnie ich szczególnie potrzebujemy po tak trudnych miesiącach. Uważne oko zauważy nawet, że umiejscowione na końcu stołu różowe ozdoby w kształcie jajek noszą urocze uśmiechy.

Tymczasem wśród zastawy rządzą bardziej stonowane odcienie czerni i bieli. Wyjątkowego sznytu dodają jednak geometryczne wzory na talerzach. Do równych, symetrycznych linii namalowanych na ich powierzchniach nawiązują idealnie symetryczne obwoluty stroików świec. Tu i ówdzie dostrzeżemy kępki zieleni - wszak jakże inaczej zaprosić wiosnę do domu? Wrażenia wysublimowanej elegancji dodają przebłyski złota, na stole obecnego pod postacią sztućców i ozdób w kształcie małych jajeczek.

- Bajka?

- Pięknie....już się chce siadać do stołu?❤️

- Bardzo mi się podoba ?

- Bajecznie pięknie????? - komentują fani. A Wam, jak podoba się udekorowanie świątecznego stołu u Joanny Przetakiewicz?

Zobacz wideo: Mała odmiana na wielkanocnym stole

Zobacz też:

Dzidzianna – najsłynniejsza krakowska wróżka. "Potrafiła dużo wyczytać z przeszłości"Dzidzianna – najsłynniejsza krakowska wróżka. "Potrafiła dużo wyczytać z przeszłości"

Wielkanoc na Playerze. Propozycje dla całej rodziny

Jak ozdobić dom na święta? Oto wielkanocne stroiki w szkle

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości