Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz "wyolbrzymia szczęście". "Możemy je rozciągać, ciesząc się z drobiazgów"

Joanna Przetakiewicz

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz "wyolbrzymia szczęście". "Możemy je rozciągać, ciesząc się z drobiazgów"

Joanna Przetakiewicz

Kamil Piklikiewicz/East News

W tych czasach szczególnie ważne jest, żeby cieszyć się z każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Wie o tym doskonale Joanna Przetakiewicz, która podzieliła się z obserwatorami swoimi sposobami na szczęście. Co robi, żeby się uśmiechać? 

Joanna Przetakiewicz wyolbrzymia szczęście

Chociaż okoliczności do radowania się są z pozoru niesprzyjające, każda okazja do uśmiechu może być dobra. W tym przekonaniu swoich obserwatorów postanowiła utwierdzić Joanna Przetakiewicz.

WYOLBRZYMIAM SZCZĘŚCIE. Ono jest elastyczne! Możemy je rozciągać, ciesząc się z drobiazgów, wspominając, celebrując, doceniając, czekając na nie

- napisała i od razu podała przykład jak można to zrobić. - Ostatnio umówiłam się z przyjaciółką. Niby nic, bez okazji, ale ugotowałam dla niej coś pysznego, chociaż jestem beznadziejną kucharką. Zaparzyłam jej ulubioną herbatę. Nakryłam do stołu, zapaliłam świece i przez kolejne 3 dni codziennie wracałyśmy do tego już przez telefon. Do naszych rozmów, do smaków, zapachów. Kocham emocjonować się, ekscytować, zachwycać, chwalić, komplementować – wyznała.

Sposoby na szczęście

Joanna Przetakiewicz podkreśliła, że nie przeszkadza jej, kiedy będą mówić o niej "egzaltowana". - Wolę to niż być "akuratną". Lubię PRZEsadę. Może od nazwiska ;) – zażartowała.

Post, który opublikowała projektantka cieszy się dużą popularnością. W komentarzach jej obserwatorki dzielą się swoimi sposobami na szczęście. Można się zainspirować!

  • Doceniamy te małe momenty, które urastają do ogromnych wspomnień
  • Staram cieszyć się z każdego drobiazgu i odganiać czarne myśli
  • Teraz w sytuacji pandemii cieszą rzeczy zwykle nad którymi specjalnie nie zastanawiałam się wcześniej po prostu były, teraz staram się je celebrować, udało mi się jeszcze wyjechać na narty przed kolejnym zamknięciem, spać w hotelu, zjeść super śniadanko w restauracji hotelowej, skorzystać z sauny i basenu to było bardzo przyjemne

- pisały. A wy? Jakie macie sposoby na szczęście? 

Rozstanie to nie koniec świata. Joanna Przetakiewicz-Rooyens i Marzena Mawricz radzą. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Sylwia Bomba w Dzień Dobry TVN - jak fani ocenili jej stylizację?

Znane aktorki oszukane metodą "na policjanta". Straciły blisko milion złotych

 W pandemii nosimy się na kolorowo? Jak Covid-19 oduczył nas czarno-białego minimalizmu

Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0