Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny córki. Zdradziła, że mała Ania już mówi do niej "mammma"

Weronika Marczuk długo starała się o dziecko. Dziś 48-latka jest szczęśliwą i spełnioną mamą Ani. Z okazji pierwszych urodzin córeczki gwiazda pochwaliła się w sieci uroczymi kadrami. "Radowanie się każdą chwilą i praca nad sobą to dla mnie uprawianie szczęścia" - napisała była prezenterka telewizyjna.

Weronika Marczuk w roli mamy

W 2020 roku Weronika Marczuk po raz pierwszy została mamą. Po wielu latach oczekiwań i starań, była prezenterka telewizyjna powitała na świecie wymarzoną córkę Annę. Od tego czasu dziewczynka zawładnęła całym światem gwiazdy, która w sieci chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. Weronika po narodzinach publicznie zaczęła poruszać także tematy dotyczące późnego macierzyństwa i poronień, których sama doświadczyła.
Mija rok od wyjątkowego wydarzenia. Córeczka Ania ma już roczek - powiedział Mateusz Hładki.

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny małej Ani

Obecnie Weronika Marczuk jest szczęśliwą i spełnioną mamą. W styczniu gwiazda ma szczególne powody do świętowania. To właśnie w tym miesiącu mała Ania obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji Weronika przygotowała dla córeczki różowy tort i balony, a uroczymi kadrami podzieliła się z fanami na Instagramie. W opisie zdradziła także, że dziewczynka nauczyła się już jednego z najbardziej wzruszających słów – mama.

Roczek! Naprawdę minął już rok?! Tak! To pierwsze urodziny Ani. To oznacza, że od roku jestem już MAMĄ. Od niedawna ogłasza to również w różnych wersjach sama Ania: "mammma, ma-ma-ma, mamamama, maaaaa, mammma". Wielka radość, wdzięczność z nutą niedowierzania i ogromna duma". To dobre uczucie, gdy niestrudzenie wstajesz (nawet jeśli upadasz wiele razy), gdy masz czyste serce i dobre zamiary, gdy jesteś sobą, potrafisz uwierzyć, że możesz i zrobisz to!

- napisała na Instagramie.
Zobacz także: Weronika Marczuk z córeczką i mamą w Dzień Dobry TVN. "Przeżycie jest na pewno niebiańskie, bo czekasz na to całe życie"
W dalszej części gwiazda opisała, jak wpłynęło na nią macierzyństwo. Jak przyznała, po narodzinach córki przyszła do niej pewna refleksja. Od tego czasu każdy dzień, miesiąc, rok, traktuje jako czas na zaczynanie i otwieranie, a nie podsumowywanie i kończenie życia.
- Wznieśmy dziś toast, na cześć urodzin Ani, której pojawienie się na świecie jest wielkim szczęściem. Radowanie się każdą chwilą i praca nad sobą to dla mnie uprawianie szczęścia. Ono musi być nawożone, podlewane, jednym słowem - pielęgnowane. Szczęście bardzo rzadko spada, jak gwiazdka z nieba –dodała.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości