Gwiazdy

Bruce Willis zmaga się z afazją. "Przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plejada.pl
kadr z filmu "Fujary na tropie"

W marcu tego roku media obiegła wiadomość, że Bruce Willis - jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów - kończy karierę. Za taką decyzją stały problemy ze zdrowiem, z którymi gwiazdor zmaga się od pewnego czasu. Niedawno do sytuacji aktora odniósł się Sylvester Stallone. Zdradził również, jak obecnie czuje się Bruce Willis.

Bruce Willis cierpi na afazję

Bruce Willis to aktor, którego zna każdy miłośnik kina. Kiedy media zaczęły rozpisywać się o jego problemach i trudnościach z zapamiętywaniem tekstu do roli głos zabrali najbliżsi gwiazdora. Na Instagramie Rumer Willis, czyli córki aktora pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśniono, że aktor zmaga się z afazją.

Choroby gwiazd

Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
wideo 2/3

To rodzaj zaburzenia mowy. Dotknięte nią osoby mają trudności z porozumiewaniem się, mylą słowa oraz nie mogą sobie przypomnieć właściwego określenia. Dla każdego aktora to niezwykle trudna sytuacja, tym samym gwiazdor zmuszony był zakończyć karierę.

Jak obecnie czuje się Bruce Willis?

Niedawno do sprawy odniósł się również Sylvester Stallone, który od lat przyjaźni się gwiazdą "Szklanej pułapki". Stallone w rozmowie Hollywood Reporter wyznał, że Willis nie jest w najlepszej formie, a stan jego zdrowia nie ulega poprawie. - Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne — powiedział Sylvester Stallone w rozmowie z Hollywood Reporter.

Jakiś czas temu Emma Heming, żona aktora w jednym z wywiadów zdradziła, że sytuacja jest trudna, a opieka nad mężem dużo ją kosztuje. Dodała, że w tej niełatwej sytuacji stara się znaleźć balans i czas, by zatroszczyć się o siebie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Warner Bros

Pozostałe wiadomości