Gwiazdy

Viki Gabor zmieniła wygląd. Metamorfoza zaskoczyła fanów

Gwiazdy

Viki Gabor | fot. Bartosz Krupa/East News

Viki Gabor to młoda artystka, której znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna, prosta grzywka. Niedawno wokalistka zaskoczyła swoich fanów i w mediach społecznościowych pokazała się w nieco innej fryzurze. Czyżby 12-latka postanowiła zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany wizerunku?

Viki Gabor zaskoczyła fanów

Viki Gabor to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej popularnych młodych artystek na polskiej scenie muzycznej. Po wygraniu dziecięcej Eurowizji kariera 12-latki poszybowała w górę, a piosenki wokalistki zaczęły grać największe rozgłośnie radiowe.

Viki zebrała także wierne grono fanów, które dokładnie obserwuje jej poczynania w mediach społecznościowych. Niedawno artystka przy okazji promowania nowej płyty nagrała dla internautów krótkie wideo. Uwagę instagramowiczów zwróciła nowa, niecodzienna fryzura. Viki po raz pierwszy pokazała się bez grzywki.

Viki Gabor pokazała nową fryzurę

Viki Gabor od samego początku miała swój styl i charakterystyczny wizerunek. Neonowe ubrania, odważne wzory i duża biżuteria składały się w spójną całość. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda postanowiła nieco poeksperymentować i zmienić swój wizerunek, choćby na chwilę. 12-latka na Instastory opublikowała nagranie, na którym odsłoniła swoje czoło, a grzywkę spięła wsuwkami. Jak podoba wam się Viki w nowym wydaniu?

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości