"True love". Czy badanie wykrywaczem kłamstw naprawi relacje między uczestnikami?

Źródło:
TVN 7
"True love". Fragment 9. odcinka - Kinga i Marcin
"True love". Fragment 9. odcinka - Kinga i Marcin
wideo 2/35

Atmosfera pomiędzy uczestnikami randkowego show "True love" wciąż będzie bardzo napięta. Czy nadchodząca Ceremonia Miłości poprawi ich wzajemne relacje? Czy jest szansa na to, że uda się je jeszcze naprawić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym - 9. odcinku programu.

"True love". Co się wydarzy w 9. odcinku?

Zbliżająca się Ceremonia Miłości sprawi, że uczestnicy programu coraz śmielej zaczną mówić o swoich uczuciach oraz intencjach. Kinga, po tłumaczeniach Marcina, będzie miała problemy z powrotem do relacji sprzed feralnego wieczoru. To wpłynie na niego i zmieni swoje nastawienie do dziewczyny. Czy zdołają naprawić swoją relację? Czy Marcina otworzy się już na kogoś zupełnie innego?

Niestety nie tylko Kinga i Marcin będą przechodzić trudne chwile. Kamil, który odwrócił się od Sary, powie dziewczynie, co nim kierowało. Karina poczuje się zagrożona, bo Filipa zacznie denerwować jej brak zaangażowania. Co z tego wyniknie? Jedyną stabilną parą w domu "True love" są Oliwia i Kuba. Jak długo ta sytuacja się utrzyma?

Wszystkie nieporozumienia będą wymagały wyjaśnienia, dlatego Głos Serca zapowie badanie wykrywaczem kłamstw. Kto zostanie wezwany, by spojrzeć prawdzie w oczy? Jakie pytania padną podczas badania? Czy prawda, którą już niedługo wszyscy usłyszą, wpłynie na plany uczestników?

"True love". Gdzie i kiedy można obejrzeć program?

Program "True Love" można oglądać codziennie - od poniedziałku do piątku - o godz. 20:00 na antenie TVN 7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TVN 7

Źródło zdjęcia głównego: TVN 7

Pozostałe wiadomości