Gwiazdy

Na planie "Totalnych remontów Szelągowskiej". "Możemy pokazywać, że dobro wraca"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Agata Zjawińska
Na planie Totalnych remontów Szelągowskiej
Na planie Totalnych remontów SzelągowskiejDzień Dobry TVN
wideo 2/21

Dorota Szelągowska ponownie wyruszyła w Polskę, by odmieniać wnętrza mieszkań osób o dobrych sercach. Tym razem dotarła do Kwidzynia. Kim jest bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej"? Kto zgłosił ją do programu?

Marta - bohaterka "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Bohaterami "Totalnych remontów Szelągowskiej" są osoby, które pomagają innym, zapominając często o sobie. Zalicza się do nich m.in. Marta, która na co dzień jest pedagożką. - Jest przecudowną osobą. To chodzące dobro - przyznała Dorota Szelągowska w rozmowie z naszą reporterką Agatą Zjawińską.

Do programu Martę zgłosili sąsiedzi Magdalena i Dawid, którzy wychowują córkę Zuzię.

- Nawiązując do tytułu programu, Marta jest totalnie wyjątkowa. To jest dziewczyna, która jak słyszy o trudnościach, to reaguje. Jest też tak, że gdy pierwsze emocje związane z pomaganiem opadają, ona jest nadal w temacie, czyli pomaga cały czas, nieustannie - podkreśliła Magdalena Nosko-Goszczycka, sąsiadka Marty.

Dorota Szelągowska remontuje mieszkanie Marty

Ekipa Doroty Szelągowskiej jak zwykle dwoi się troi, by uzyskać zadowalający efekt.

- To jest taki typowy polski przypadek. Dzieci się wyprowadziły. Mieszkanie jest po rodzicach i ona tak naprawdę żyła sobie w 10-metrowym pokoiku z salonem, sypialnią i miejscem do pracy. Strasznie chciałabym jej oddać we władanie to mieszkanie. Ono jest dosyć duże, wywaliliśmy wszystkie ściany. (...) Mamy piękny, duży salon, garderobę, sypialnię. Wreszcie przystosowane mieszkanie do osoby, która w nim mieszka, a nie wszystkich na około. Bo problemem naszych bohaterów, którzy są zawsze cudowni i dają dużo od siebie, jest to, że o sobie myślą na końcu - wyjaśniła Dorota Szelągowska.

- Jesteśmy pełni podziwu dla całej ekipy. Jesteście niesamowici. To, co robicie, jak robicie - super! - dodała Magdalena Nosko-Goszczycka.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 4. - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki 4. sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" w każdy poniedziałek o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze.

- Kocham ten program, dlatego że rzeczywiście możemy pokazywać, że dobro wraca. To nie chodzi o te remonty, tylko że taka Marta pierwszy raz w życiu przekonała się, ile zrobiła dla ludzi. Nasi bohaterowie o tym nie wiedzą, naprawdę - podsumowała Dorota Szelągowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Agata Zjawińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości