Gwiazdy

Półfinaliści "Top Model" wspominają program. "Nawet nie liczyłem, że dojdę do takiego etapu"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Czy „Top Model” zmieni moje życie?
Czy „Top Model” zmieni moje życie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Przed nami finał 11. edycji programu "Top Model". Dzień Dobry TVN odwiedzili uczestnicy, którzy musieli pożegnać się z show tuż przed ostatnim odcinkiem: Adrianna Hyzopska, Borys Barchan i Maciej Skiba. W studio towarzyszyli im Klaudia El Dursi i Michał Piróg, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach z formatem. Jaka przyszłość czeka byłych uczestników "Top Model"?

Kariera po odejściu z "Top Model"

Finał 11. edycji "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. W środę z show musieli pożegnać się Borys Barchan, Maciej Skiba oraz Adrianna Hyzopska. To, iż nie wygrali show, wcale nie oznacza, że ich kariera staje pod znakiem zapytania - wręcz przeciwnie. - Idąc do programu, nawet nie liczyłem, że dojdę do takiego etapu, sam dla siebie jestem wygranym. To była wspaniała przygoda - zapewniał Borys Barchan.

Byli uczestnicy zgodnie twierdzą, że udział w "Top Model" był wspaniałą przygodą, która tylko utwierdziła ich w przekonaniu, że warto walczyć o swoje marzenia. Teraz będą starali się iść dalej w kierunku modelingu, bo w tej chwili - świat mody stoi dla nich otworem. - Dostałem najważniejszą radę od mojej rodziny: żeby w programie mam być sobą, byłem sobą i teraz w pewnym stopniu to zapulsowało - stwierdził Maciej Skiba.

"Top Model". Co po programie?

Klaudia El Dursi jest przykładem uczestniczki, która co prawda nie wygrała "Top Model", ale doskonale sobie poradziła po zakończeniu emisji show. Krótko po odejściu z programu zaproponowano jej stanowisko gospodyni "Hotelu Paradise", gdzie świetnie się odnalazła. - Udział w programie naprawdę może zmienić osobowość, podejście do siebie, pozwala rozwinąć poczucie własnej wartości – przekonywała Klaudia El Dursi.

Michał Piróg z kolei zauważył, że teraz gdy minęło niewiele czasu od odejścia Borysa, Adrianny i Maćka z programu, trwa ich tzw. pięć minut, które powinni mądrze wykorzystać. - Musicie cisnąć mądrze. Teraz uwaga jest skupiona na was. [...] Nie odpuszczać i zawodowo iść. Pytanie, co chcecie robić w życiu – radził gospodarz "Top Model".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego:  Paweł Wodzyński

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości