Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski był nękany w szkole. Wpis aktora chwyta za serce. "Przytulam cię, dwunastoletni Tomku"

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski w dniu urodzin zdobył się na niezwykle poruszające wyznanie. W emocjonalnej wiadomości skierowanej do 12-letniego siebie aktor ujawnił, że w czasach szkolnych przeżywał prawdziwy koszmar. Nękanie przez rówieśników miało być jego codziennością.

Tomasz Ciachorowski o nękaniu

Aktor 5 kwietnia obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji postanowił nie tylko dodać swoje zdjęcie z czasów młodości, ale także opisał swoją ówczesną rzeczywistość. Niestety, nie było łatwo. Tomasz mierzył się z przykrościami ze strony innych uczniów. Zresztą spójrzcie sami:

- Moja 41 wiosna. Przytulam cię dwunastoletni Tomku. Chcę Ci powiedzieć, że czeka cię ekscytujące życie, pełne przygód i niezwykłych historii. Chcę żebyś wiedział, że spotkasz na swojej drodze fantastycznych, życzliwych ci ludzi . Odkryjesz w sobie talent, który zaczniesz rozwijać i dzięki temu zaczniesz się w końcu lubić, a z czasem zaakceptujesz siebie w pełni - czytamy we wpisie.

- Znoś dzielnie docinki i szykany ze strony rówieśników - kiedyś będziesz ponad to! Uśmiechnij się, głowa do góry i uwierz w siebie ♥️. Happy birthday to me - dodał aktor.

Fani wspierają Tomasza Ciachorowskiego

Pod zdjęciem aktora pojawiła się lawina komentarzy. Jego przyjaciele oraz fani nie tylko składali mu życzenia urodzinowe, ale także okazywali wsparcie w związku z przykrymi przeżyciami z dzieciństwa.

- Taki głos wsparcia z przyszłości przydałby się chyba wszystkim dzieciakom w tym wieku, bo otoczenie najczęściej tylko oczekuje i stawia nowe wyzwania. Świetny pomysł! Najlepszego - napisali popularni blogerzy Jakub i Dawid.

- Synku mój kochany. Najpiękniejsze i Najserdeczniejsze Naj Naj Naj - przekazała aktorka Adrianna Biedrzyńska.

- Przepięknie to napisałeś. Jestem wzruszona i dumna - stwierdziła tancerka Anna Głogowska.

- Same i tylko najlepsze rzeczy dla Ciebie. Mam nadzieję, że już lubisz siebie - dodała jedna z internautek.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marcin Prokop i Dorota Wellman o kulisach pracy

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości