Tomash zaprezentował naszym widzom "wyścig". Posłuchajcie jego drugiego singla

tomash
Tomash w piosence „Wyścig”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Tomasz Gregorczyk był jednym z członków niezwykle popularnej wśród nastolatków grupy 4Dreamers. Teraz młody wokalista rozpoczyna swoją solową karierę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór pt. "wyścig".

Kim jest tomash?

Tomash brał udział w jednym z talent show. Choć nie zdobył głównej nagrody, wraz z trzema chłopakami z programu założył zespół 4Dreamers. Byli dwukrotnie nominowani do nagrody Fryderyka, doszli do finału konkursu Premier na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i wystąpili gościnnie podczas otwarcia Eurowizji Junior w 2019 roku. Ich boysband rozpadł się z powodu nieporozumień w zespole pod koniec 2020 roku.

- To była bardziej wspólna decyzja. Trochę ja zacząłem o tym rozmawiać jako pierwszy, bo zespół nie wyglądał tak. jak powinien wyglądać. Nie dogadywaliśmy się. Po drodze rozwiązaliśmy kontrakt z managmentem, więc to wszystko szło w jedną stronę, a my od początku wiedzieliśmy, o co chodzi. W momencie, kiedy ja zaproponowałem rozwiązanie, to wszyscy raczej wiedzieli do czego to dąży - mówił tomash w rozmowie z Jastrząb Post.

Kariera solowa tomasha

Tomasz Oskar Gregorczyk rozpoczyna teraz karierę solową jako tomash. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "wyścig", który jest jego drugim singlem. Zrywa w nim ze słodkim wizerunkiem i pokazuje swoje dorosłe oblicze. Pragnął połączyć muzykę dance i pop z osobistym tekstem opowiadającym o tym, co spotkało go na muzycznej drodze.

- Nic nie trzyma mnie tutaj już, przed siebie ruszam. Znowu padło tu wiele słów, a nadal cisza. Mimo, że to wyścig, trzymam się tej wizji, bo mój los wygrany mi się przyśnił - śpiewa tomash w swojej piosence.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości