Gwiazdy

Tatiana Okupnik wraca na scenę po siedmiu latach. "Chciałam zostać z dzieciakami, ale nie wiedziałam, że to potrwa tak długo"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Życiowe zmiany Tatiany

Siedem lat temu Tatiana Okupnik zawiesiła karierę muzyczną, by w pełni oddać się macierzyństwu. Teraz powraca z nowym materiałem. Co szykuje dla fanów? O tym piosenkarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Tatiana Okupnik o trudach macierzyństwa

Tatiana Okupnik na siedem lat wstrzymała swoją karierę muzyczną. Gwiazda oddała się w pełni macierzyństwu i opiece nad dorastającymi pociechami. Teraz piosenkarka wraca z nowym singlem, który zapowiada jej następną płytę. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała widzom, co się działo przez ten czas.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Piosenkarka wyznała, że decyzja o zawieszeniu kariery była dla niej całkowicie naturalna. - Sama chciałam zostać z dzieciakami, ale nie wiedziałam, że to potrwa tak długo - wyjaśniła. Okazuje się jednak, że macierzyństwo bywało dla niej także trudnym doświadczeniem.

- Dopóki się nie wejdzie w ten proces, to słyszy się, że to jest coś cudnego i pięknego. Ja nie zakładałam, że w ciąży można czuć się tak, jak ja się czułam. Nie rozumiałam tego, co się ze mną dzieję - tłumaczyła. - Nagle strach, obawy i bycie niezrozumianą przez otoczenie - dodała. Artystka zdecydowała się pójść na terapię, która pomogła jej poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Tatiana Okupnik wraca na scenę

Tatiana wraca na scenę po siedmiu latach przerwy. Jej singiel "Mama idzie w długą" to zapowiedź nowej płyty. Piosenka przypomina o tym, że bycie mamą nie oznacza, że nie można mieć czasu dla siebie. - To są przede wszystkim emocje kobiece (...) Pisząc te teksty, myślałam o sobie i o tych wszystkich dziewczynach, które otworzyły się przede mną, zwierzyły - zaznaczyła.

- Większość materiału jest napisana, a ja delektuję się każdym momentem, koncertem - podkreśliła. Jak zapewniła, materiał zaskoczy nawet jej największych fanów, ponieważ zarówno muzyka, jak i sam image wokalistki będą znacząco różnić się od tych, do których nas przyzwyczaiła.

Nowy teledysk Tatiany Okupnik

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości