Tatiana Okupnik

  Tatiana Okupnik

  Zespół Ehlersa-Danlosa, czyli EDS, to genetyczna choroba, a właściwie grupa chorób. Objawami są zarówno nadmierna wiotkość stawów, jak i hiperelastyczność skóry. Choroba przebiega w różny sposób, od stanów lekkich po bardzo ciężkie, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

  Dzieci chore na SMA mają szansę na terapię genową. Na przeszkodzie stoi jednak cena leku - ponad 9 mln złotych oraz granica wagowa, do której lek można podawać - 13,5 kg. Dlatego Tatiana Okupnik zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy oraz wymyśliła akcję "300 gramów challenge", o których opowiedziała w naszym programie.

  Kolejne gwiazdy organizują akcje charytatywne, których celem jest uzbieranie ogromnych sum na leczenie dzieci z SMA. Pomysłodawczynią jednej z nich jest piosenkarka Tatiana Okupnik, która zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Maciusia. Równolegle odbywa się "300 gramów challenge" dla małego Kajetana. Zobacz, jak można pomóc dzieciom, które walczą z czasem.

  Imitowała zabawny, amerykański akcent. Kocha sporty zimowe, świetnie pływa na kitesurfingu. Próbuje także swoich sił w dziennikarstwie. Do puli swoich licznych talentów dołączyła... śpiewanie. Na scenie Dzień Dobry TVN Maria w singlu „Na północy”. A w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim najnowszym muzycznym projekcie.

  Dziś wielki finał! Z zestresowanymi uczestnikami, na scenie X Factor", spotkała się Katarzyna Olubińska, a w studiu Dzień Dobry TVN o tym co czeka nas dziś wieczorem rozmawialiśmy z Tatianą Okupnik i Ewą Farną!

  Borys Szyc wchodzi w intymny i niebezpieczny związek z ... GPS - em. Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Dżej Dżej". Film, w którym rządzą satelity skomentowali: Jan Wieczorkowski i Borys Szyc.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Tatianę Okupnik o to, czy jej małżeństwo rzeczywiście wisi na włosku. O co apeluje Tatiana Okupnik do Marcina Gortata, którego managerem jest jej mąż Michał Micielski?

  Za nami pierwszy odcinek na żywo 4. edycji X Factor. Tuż przed jego rozpoczęciem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zajrzała za kulisy programu, aby porozmawiać z uczestnikami X Factor o ich wrażeniach i podejrzeć ich próby. Czy czują stres przed pierwszym występem na żywo? Jak wyobrażali sobie kulisy programu, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie.

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć jurorów programu "X-Factor": Ewę Farną, Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. Bądźcie z nami od 8:30!

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  Wszyscy mamy swoje blizny... czyli wspomnienia o ciężkich momentach w życiu. Na nowej płycie Tatiana Okupnik zmierzyła się z własnymi demonami i postanowiła się bardziej otworzyć i opowiedzieć o swoich emocjach. Jak fani zareagowali na ten krążek?

  Piękna, zdolna, przebojowa, z głosem , którego mogłaby jej pozazdrościć każda wokalistka! W weekend, tylko w niedzielę, Dzień Dobry TVN, jurorka "X Factor"! Porozmawiamy o jej nowym teledysku, a na scenie wykona swój nowy utwór. Bądźcie z nami od 8:30!

  Ryan Gosling - to amerykański ciasteczkowy aktor, który jest ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie. W studio Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, aktorka Magdalena Boczarska i dziennikarka Gosia Tchorzewska zastanawiały się wraz z prowadzącymi w czym tkwi fenomen tego aktora. Dowiecie się również, do którego z polskich aktorów najchętniej przytuliłby się Marcin Prokop. :)

  W trakcie rozważań na temat brudnych sportów Marcin Prokop wyznał w Dzień Dobry TVN, że miał taki oto sen: był saneczkarzem, a jego sanie ciągnęło 16... Oj, Marcinie! Ty to masz wyobraźnię! :)

  Nagrała płytę oraz wyszła za mąż. Jej nowa płyta jest bardzo osobista. W studiu Dzień Dobry TVN Tatiana Okupnik opowiedziała o walce z demonami, matematyce serc oraz o obnażaniu się nie tylko w teledysku.

  Zapraszamy na castingi do 4. edycji programu "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać w kolejnej edycji popularnego show? Czy to prawda, że Czesław Mozil jest fanem Ewy Farnej? Czy jurorzy będą ze sobą rywalizować? Na kogo czekają jurorzy X-Factor i czego oczekują od uczestników? Komu Czesław Mozil powie: "tak"?

  Katarzyna Olubińska zabrała kamerę Dzień Dobry TVN do Zabrza, gdzie za kulisami castingu do kolejnej edycji programu "X Factor" spotkała się z jego uczestnikami oraz z jurorkami programu. Czy Ewa Farna i Tatiana Okupnik znalazły wspólny język czy będą ze sobą walczyć?

  Szymon Hołownia, Agnieszka Szulim, Dawid Podsiadło, Michał Piróg, Beata Kozidrak, Tatiana Okupnik. Zobaczcie, czego najlepszego w nadchodzącym, 2014 roku, życzą Wam gwiazdy. A czego Wy życzycie gwiazdom? Wpisujcie na forum!

  Zapraszamy na sylwestrowy poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: Mikołaj Rey i przepis na wystrzałową jagnięcinę. Filip Chajzer sprawdzi, jak przy pomocy komputera stać się młodym, pięknym i zgrabnym. Sprawdzimy także, jakie zagrożenia płyną z kosmosu - czy ludzkośc może wyginąć jak dinozaury? Spotkamy się z Anną Dereszowską, Dorotą Gardias, Przemysławem Cypryańskim i wieloma innymi gwizdami. Startujemy rano - o 8:00! :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN połączyła się przez komunikator internetowy z trenerką wszystkich Polek Ewą Chodakowską, która sylwestra i Nowy Rok spędza w Grecji. Czy był ktoś, kto ją szczególnie wzruszył i zaskoczył w mijającym roku? Jak mąż trenerki fitness Ewy Chodakowskiej reaguje na ten ogromny sukces?

  Co zmieniło się w jej życiu w minionym roku i co przyniesie rok nadchodzący? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik, która zdradziła nam swoje plany na najbliższe tygodnie i powiedziała dlaczego, Marcin Gortat opublikował zdjęcie z jej ślubu na Twitterze.

  Wczoraj decyzją widzów, przypieczętowaną werdyktem Tatiany Okupnik, odpadły z „X Factor”. Ale tam, gdzie zamykają się drzwi, otwiera się okno. Na to dowodem są Aicha i Asteya, które na scenie Dzień Dobry TVN wykonały utwór "Przystanąć". Kibicowaliście wczoraj dziewczynom?

  Od dziś w „X Factor” koniec żartów! O 20.00 zaczynają się odcinki „na żywo”! Z uczestnikami programu, o przygotowaniach do wieczornych zmagań, rozmawiała Kinga Burzyńska, a w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik i Patricię Kazadi. Jaką niespodziankę przygotowała dla naszych widzów Patricia?