Gwiazdy

Olivier Janiak świętuje 8. urodziny syna. Fani nie mają wątpliwości, do kogo Julian jest bardziej podobny

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Olivier Janiak ma trzech synów. Najmłodszy z nich, Julian, obchodzi właśnie 8. urodziny. Z tej okazji prezenter pochwalił się jego pięknym zdjęciem. Fani składają chłopcu życzenia i jednogłośnie stwierdzają, że bardzo przypomina sławnego tatę.

Syn Oliviera Janiaka

Olivier Janiak choć spełnia się zawodowo i jego telewizyjna kariera od lat nie zwalnia tempa, to jednak potrafi też znaleźć czas dla swojej rodziny, która bez wątpienia jest dla niego priorytetem. Prezenter i jego żona Karolina Malinowska-Janiak są rodzicami trzech chłopców - Fryderyka, Christiana i Juliana. Ten ostatni, najmłodszy z rodzeństwa, świętuje właśnie 8. urodziny.

Janiak na swoim profilu na Instagramie pochwalił się pięknym zdjęciem syna. Julian pozuje na tle morza i wpatruje się w obiektyw aparatu. Uwagę zwracają jego duże, ciemne oczy i bujna blond fryzura.

- Ten superfacet kończy dziś 8 lat. Najlepszego dla ciebie, synku. Całą resztę opowiem ci, Julku, jak wrócisz - napisał Olivier pod fotografią.

Fani składają życzenia Julianowi i podkreślają, że bez wątpienia odziedziczył urodę po tacie.

- "Cały tata!", "Wszystkiego najlepszego dla Julka. Jaki podobny", "Śliczny i przystojny po ojcu", "Przecudny synek. Najlepszego życzę i sukcesów w dalszym życiu", "Podobny do taty. Najlepsze życzenia urodzinowe dla 8-letniego młodzieńca" - czytamy w komentarzach.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - historia związku

Olivier Janiak i Karolina Malinowska-Janiak to jedno z tych małżeństw w polskim show-biznesie, które są ze sobą na dobre i na złe. Mogą się pochwalić długim stażem związku. Pobrali się w 2003 roku. Doczekali się trzech synów: 12-letniego Fryderyka, 10-letniego Christiana oraz 8-letniego Juliana.

Co ciekawe, dziennikarz ożenił się z piękną modelką zaledwie po trzech miesiącach od poznania. Już wtedy był pewny swoich uczuć do Karoliny.

- Mieliśmy dwa śluby. Jeden cywilny, bo chcieliśmy się pobrać szybko, nie chcieliśmy czekać. A drugi - kościelny, już z przyjaciółmi, w większym wydaniu. Dziś pewnie kościelnego już byśmy nie robili - wyznał Janiak jakiś czas temu w wywiadzie dla "Żurnalisty".

Zobacz także:

Zobacz wideo: 1000. odcinek programu "Co za tydzień". "Ten program nie był dla mnie nigdy tylko pracą"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości