Gwiazdy

Sylwia Bomba wzięła udział w śmiałej sesji zdjęciowej. Fani: "Kwintesencja kobiecości"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba postanowiła podzielić się z fanami efektami ostatniej sesji zdjęciowej. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci czarno-białe kadry, na których zaprezentowała się w zmysłowej bieliźnie. Post wywołał nie lada sensację w sieci. Jak zareagowali na niego internauci?

Sylwia Bomba w śmiałej sesji zdjęciowej

Sylwia Bomba od lat bawi i wzrusza widzów TTV, zasilając szeregi ekipy programu "Gogglebox. Przed telewizorem", ale jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zapadające w pamięć posty. Tym razem gwiazda postanowiła zaskoczyć fanów niespodzianką w postaci wyjątkowych zdjęć.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

- Oto efekty ostatniej sesji. Jak Wam się podoba taki klimat? Co powiecie na trochę pozytywnej energii? - napisała 35-latka pod czarno-białymi fotografiami, do których zapozowała w gorsetowym body i kabaretkach. Dalsza część postu została poświęcona tematowi samoakceptacji.

- Napisz w komentarzu, co w sobie lubisz i dlaczego? Co uważasz w sobie za atrakcyjne? Może uśmiech, a może lubisz swoje nogi i uważasz, że są ładne? Podziel się czymś pozytywnym o sobie - zaapelowała do internautów Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba zachwyciła fanów figurą

Wpis nie pozostał obojętny użytkownikom Instagrama. Internauci z godnym podziwu zaangażowaniem udzielali odpowiedzi na pytania Sylwii Bomby, wymieniając mocne strony swojego wyglądu. Nie zabrakło też licznych komplementów skierowanych pod adresem autorki postu.

- "Boska sesja", "Piękne ujęcia", "Wyglądasz szałowo", "Cudownie jak zawsze", "Kwintesencja kobiecości", "Pięknie, też mi się marzy taka sesja", "Cudownie wyglądasz", "Jak Beyoncé" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości