Gwiazdy

Margaret przestała czytać komentarze na swój temat. "Trochę się wycofałam ze strachu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Margaret

Popularność to wielki przywilej i ogromne niebezpieczeństwo. W świecie mediów rozpoznawalne osoby wciąż żyją na świeczniku, a każdy ich krok komentowany jest przez publikę. Niewyobrażalna presja i chęć "dogodzenia" fanom potrafi przytłoczyć. W sytuację takiej znalazła się Margaret. Wokalistka, czytając nieprzychylne opinie na temat swojej twórczości, wycofała się i przestała wchodzić w interakcje z internautami.

Margaret przestała czytać komentarze na swój temat

Wszyscy artyści, celebryci i osoby publiczne dobrze wiedzą, jaka jest cena rozpoznawalności. Grupy fanów potrafią zarówno dodać skrzydeł, jak i ostro skrytykować i zrównać z ziemią. W czasach wszechobecnego hejtu nie jest możliwe, by uniknąć nieprzychylnych komentarzy. Jedne z nich są konstruktywną oceną sytuacji, inne wręcz przeciwnie, służą tylko wbiciu szpili i wylaniu jadu.

Zjawiska tego doświadczyła Margaret, która od kilku lat działa na scenie i podbija rynek muzyczny. Choć jej hity zna cała Polska, gwiazda przyznaje, że zdarzają się niemiłe opinie, które sprawiają przykrość. Niedawno w mediach społecznościowych oznajmiła, że najlepszą metodą okazało się odcięcie od komentarzy. Artystka przestała śledzić informacje na swój temat.

Ok. Trochę się wycofałam. Ze strachu, że kolejny komentarz może mnie zranić jeszcze bardziej, przestałam je czytać i nabrałam mylnego wrażenia, że wszystko nie tak, że ciągle wpadam w kąt martwy. Tak patent żeglarski wjechał na grubo - w żeglarstwie to kurs pod wiatr. Kiedy łódka przestaje płynąć

Jak przyznała, to parter zmotywował ją, by przeczytała choć część opinii znajdujących się pod nowym singlem "Niespokojne morze". To, co zobaczyła Maggie, przerosło jej oczekiwania.

- Dziś @kacezet KAZAŁ mi przeczytać komentarze na YT pod Niespokojne Morze- i głupio mi - bo tyle ile ciepła od Was dostałam to … popłakałam się ! Bardzo jestem wdzięczna ! Dziękuje ! MAGGIE - dodała wzruszona.

Margaret otrzymuje wsparcie od fanów

Post Maggie poruszył fanów. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci dodawali artystce otuchy. Jak podkreślali, Margaret jest "silną babką", a jej muzyka robi wrażenie.

- "PIĘKNA TY. I piosenka przepiękna", "Gosia, jest wspaniałą, silną kobietą, robisz z...tą robotę - pamiętaj o tym. Przepiękne zdjęcie" - czytamy pod postem.

Jeden z fanów nawiązał nawet do żeglarstwa, tłumacząc, że trudne chwile to tylko ułamek naszego życia. - "Kąt martwy to tylko chwila, sytuacja przejściowa, mały wycinek koła. Dużo więcej miejsca zajmuje bajdewind, półwiatr, baksztag i fordewind, a nimi się wspaniale żegluje".

- Wspaniała metafora życia – podsumowała Margaret.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości