Sylwia Bomba ma nowego partnera. "Dla mnie wiek nie ma żadnego znaczenia"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba w ostatnim wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl deklarowała, że jest singielką. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" od tamtego czasu zdążyła już jednak zapełnić swoje serce nowym uczuciem. Celebrytka wyznała, że rozpoczęła kolejną miłosną przygodę i ujawniła nieco więcej szczegółów na temat wybranka. - Dla mnie wiek nie ma żadnego znaczenia - mówi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Sylwia Bomba ma nowego partnera

Głośne rozstanie z poprzednim partnerem i ojcem jej dziecka nauczyło Sylwię Bombę tego, by dość ostrożnie podchodzić do nadmiernego spoufalania się z internautami i upubliczniania kolejnej romantycznej relacji. Mimo tego gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" po kilku miesiącach życia jako singielka i samodzielnie wychowująca matka zdecydowała się wyznać otwarcie, że w jej sercu znalazło się miejsce dla nowego mężczyzny. Zapytana na Instagramie, czy nawiązała z kimś bliższą relację, odpowiedziała wprost: "Tak, spotykam się z kimś".

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że podobnie jak w przypadku jej poprzedniego związku, między nią a obecnym partnerem występuje bliżej nieokreślona różnica wieku. Ojciec 3,5-letniej Tosi był o kilka lat starszy od Sylwii Bomby, a teraz to ona jest starsza od swojego wybranka.

- Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie - napisała na Instagramie.

Sylwia Bomba komentuje różnicę wieku w nowym związku

Sylwia Bomba w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl przekonuje, że różnica wieku nie jest dla niej żadnym problemem. Dla gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" liczy się wyłącznie dojrzałość emocjonalna partnera. Jak sama mówi, zapewne czułaby pewien dyskomfort, gdyby związała się z kimś, kto ma tyle lat co jej ojciec, jednak nie metryka jest w relacji najważniejsza.

- Dla mnie wiek nie ma żadnego znaczenia. Poprzedni mój partner był ode mnie starszy. To też budziło ogromne kontrowersje, mimo że ta różnica nie była ani ogromna, ani patologiczna. Uważam, że jeśli partner może być moim ojcem, to nie jest do końca zdrowe. Natomiast każdy może mieć swój sposób na życie i swoją teorię związku. Wiek to jest tylko wiek - komentuje.

Celebrytka twierdzi, że czuje się o dekadę młodsza niż jest w rzeczywistości, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem się do nowego partnera.

- Są mężczyźni młodzi, którzy są bardziej dojrzali niż ci starsi. To tylko cyfra w dowodzie i nie ma to żadnego znaczenia. Mam 36 lat, a czuję się na 26 lat. Jeśli ktoś wydaje się dla nas za młody lub za stary, to jest to tylko w naszej głowie. Ograniczenia, które mamy, wynikają z nas. A jeżeli ktoś kieruje się intuicją lub sercem, to wiek naprawdę nie ma znaczenia - tłumaczy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości