Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska mają swoje kobiece sposoby na poprawę humoru. Pod wpisem rozpoczęła się żywa dyskusja

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Spotkania z przyjaciółką mają w sobie coś wyjątkowego. Pomysłów na to, co można wspólnie zrobić zawsze jest wiele. Co prawda pandemiczna rzeczywistość może nieco pokrzyżować plany, ale Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska udowadniają, że nawet w tak trudnym czasie można przemycić trochę zabawy i radości.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba mają sposób na "babskie" spotkania

Jak spędzać czas z przyjaciółką, jeśli obie jesteście zabieganymi mamami, a w dodatku pandemia mocno ogranicza wybór ciekawych rozrywek? Wydaje się, że Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba z programu "Gogglebox" znalazły na to sposób. Okazuje się, że nawet najprostsze pomysły mogą skutecznie poprawić humor.

- A ja z rana jak ta lala! - pochwaliła się na swoim Instagramie Ewa. Takim komentarzem opatrzyła wspólne zdjęcie z Sylwią. Obie kobiety wyglądają na nim zjawiskowo, zupełnie, jak gdyby miały zaraz pójść na wyjątkowe przyjęcie. Rzeczywistość jest jednak ciut inna.

- Normalnie pewnie byłby piątek wieczór i byśmy miały wychodne, ale ponieważ znowu rzeczywistość nas zaskoczyła (lockdownem) to wystroiłyśmy się... tak tylko... żeby sobie przypomnieć, jakie to uczucie mieć na sobie sukienkę i szpilki - tłumaczy Sylwia w opisie do tego samego zdjęcia, tyle że opublikowanego na jej koncie.

Wspólne "strojenie" zadziałało - obie kobiety prezentują się fenomenalnie, a ich uśmiechy tylko potwierdzają, że dobrze spędzają ze sobą czas.

Sylwia i Ewa pokusiły się o jeszcze jedną rozrywkę - wymieniły się inspiracjami. Każda postarała się "zaczerpnąć" coś od tej drugiej.

- Bomba pozazdrościła mi czerwonej pomadki, a ja chciałam włożyć coś w jej w stylu. Jak spędzacie czas ze swoimi babami? - napisała Mrozowska.

Na odpowiedzi fanek trzeba było długo czekać.

Pomysły na wieczór z przyjaciółką

Obserwatorkom Ewy bardzo przypadł do gustu pomysł wymiany inspiracji pomiędzy przyjaciółkami. Na taką formę spędzania czasu odpowiedziały, dzieląc się swoimi radami i wskazówkami:

Ja z moją przyjaciółką najczęściej pijamy kawusię.

A Bomba może włoży coś w stylu Ewci? Ciekawie by było.

Czy zobaczymy Sylwię w stroju przyjaciółki? Ewa zabrała głos:

- No właśnie nie mogę namówić, ale się nie dziwie, bo moje ciuchy nie podkreślają kształtów, tylko je maskują - napisała.

Kto wie, może uda jej się przekonać koleżankę?

Tymczasem pod zdjęciem Sylwii dyskusja podążyła w nieco inną stronę. Tematem stała się praca zdalna i tęsknota za rozrywkami oraz za życiem takim, jak kiedyś. Internautki pisały, że "strojenie" i makijaż są teraz ich sposobem na poprawę humoru.

  Od roku pracuję zdalnie... Marzę wrócić do pracy w biurze z ludźmi... Żeby się umalować, wystroić, wypić kawę z ludźmi... i takie tam. Inaczej wyląduję na kozetce u psychiatry. Teraz robię makijaż wychodząc do sklepu spożywczego, żeby lepiej się poczuć.

  A Wy, jak poprawiacie sobie nastrój w tym trudnym czasie?

  Zobacz wideo:

  Zobacz też:

  "Elegancja Francja" - na czym polega styl Francuzek i dlaczego tak bardzo nas fascynuje?

  Edyta i Cezary Pazurowie w podróży poślubnej. Pieniądze zbierali przez 13 lat, teraz są w raju: "Zasłużyliśmy na to"

  Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zabawne nagranie z synem. "Henio całuje chłopczyka. Całuśny po tatusiu"

  Autor: Ola Lipecka

  Pozostałe wiadomości