Gwiazdy

Sylwester Wilk zostanie ojcem. Sportowiec zdradził płeć i imię dziecka

Gwiazdy

Sylwester Wilk pochwalił się w mediach radosną nowiną. Sportowiec i jego ukochana spodziewają się dziecka. Julia Szczepanik jest w trzecim miesiącu ciąży. Rodzice poznali już płeć pociechy i wybrali maleństwu imię.

Sylwester Wilk zostanie ojcem

Sylwester Wilk jest zawodowym sportowcem. Ma na swoim koncie ma między innymi brązowy medal Mistrzostw Europy w biegach przeszkodowych. W 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi, na skutek którego stracił nogę. To jednak nie powstrzymało go przed dalszym realizowaniem marzeń.

W styczniu tego roku Sylwester oraz jego ukochana, Julia Szczepanik, wystąpili w Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o swojej miłości. Okazało się wówczas, że są zaręczeni i zamierzają się pobrać. Teraz dowiadujemy się, że to nie koniec wielkich zmian w ich życiu.

- Sylwester niedługo zostanie tatą. Już za sześć miesięcy pojawi się na świecie jego córeczka. Pochwalił się tym na Instagramie. Z Sylwestrem i Julią Szczepanik spotkaliśmy się jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN, gościłam w ich domu i rozmawialiśmy m.in. o łączącej ich miłości. Dzwoniłam wczoraj do Julii, potwierdza, że będzie mamą - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Sylwester Wilk szykuje się do roli taty

Sylwester sporo przeszedł w życiu. Zanim trafił do rodziców adopcyjnych, przebywał w domu dziecka. Jako młody chłopak miał problem z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Na szczęście udało mu się uporać z demonami przeszłości i dziś może służyć za wzór do naśladowania.

- Sylwester Wilk to człowiek wielu talentów. Jest mistrzem sportowym, ale ma też na koncie bardzo poważną operację - stracił nogę w wypadku. Pokazuje, że mimo to można się nie poddawać - mówiła Sandra i dodała: - Niczego innego poza szczęściem i radością tej parze życzyć nie możemy.

Wilk z niecierpliwością czeka na moment, gdy zostanie tatą. Napisał na ten temat wzruszający post na Instagramie.

- Przede mną start w najważniejszych "zawodach" w moim życiu... Zrobię, co w mojej mocy, żeby zdobyć tytuł najlepszego taty na świecie. Łucja Wilk ma dopiero 7,5 cm wzrostu, a na nasz świat przyjdzie dopiero w lutym, ale już 3 miesiące temu stała się najważniejszą osobą w moim życiu. Będziesz piękna po mamie i mądra po tacie. Cały świat jest twój - podkreślił Sylwester.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości