Gwiazdy

„Still standing” - pierwszy autorski singiel Viki Gabor jest już w sieci. Fani są zachwyceni

Gwiazdy

Viki Gabor | fot. Bartosz Krupa/East News

Młoda wokalistka nie zwalnia tempa. Właśnie ukazał się jej najnowszy utwór „Still standing”. Tym razem Viki Gabor postanowiła pokazać swoją bardziej delikatną i emocjonalną stronę. "Niesamowicie ambitna piosenka z pięknym tekstem" - komentują fani. Czy wam też się podoba?

Viki Gabor – „Still standing”

W lipcu skończy zalewie 13 lat, a na swoim koncie ma już zwycięstwo w Eurowizji Junior i pokryty podwójną platyną singiel „Superhero”. To tylko dwa z licznych sukcesów Viki Gabor.

Dziewczyna nie zwalnia tempa. Do sieci trafiła jej najnowsza piosenka „Still standing”. Utwór różni się od poprzednich. Jest bardziej delikatny i emocjonalny. Piosenka jest tym bardziej wyjątkowa, bo została napisana i skomponowana dzięki współpracy Viki i jej siostry.

Fani młodziutkiej artystki od razu zachwycili się nowym kawałkiem.

Niesamowicie ambitna piosenka z pięknym tekstem

To jest super wykonanie a piosenka na światowym poziomie!

Ta piosenka ma w sobie coś magicznego

- czytamy w komentarzach.

Viki Gabor - kariera

W 2019 roku reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior. Piosenka "Superhero" przyniosła jej zwycięstwo, a następnie pokryła się podwójną platyną.

Viki Gabor pochodzi z Hamburga i w lipcu skończy 13 lat. W styczniu tego roku premierę miał utwór "Ramię w ramię", który dziewczyna nagrała w duecie z Kayah. Kilka miesięcy później ukazał się klip do piosenki "Gateaway", który Gabor nagrała w Los Angeles.

Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń!

- mówiła wówczas piosenkarka.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości