Wyjątkowy występ Sound'n'Grace. "Południe" to najnowsze dzieło zespołu

Źródło: Dzień Dobry TVN
Sound’n’Grace w utworze „Południe”
Sound’n’Grace w utworze „Południe”
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Obok twórczości grupy Sound'n'Grace trudno jest przejść obojętnie. Artyści od lat zachwycają swoim śpiewem słuchaczy w każdym wieku. Każdy ich występ to prawdziwa muzyczna uczta. W Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował swój najnowszy utwór "Południe".

Na czym polega fenomen Sound'n'Grace?

Grono miłośników zespołu Sound'n'Grace nieustannie się powiększa. Nic w tym dziwnego, grupa utalentowanych chórzystów z godnym podziwu zaangażowaniem realizuje swoją muzyczną misję, wzbogacając repertuar o kolejne niebanalne utwory. "Chcemy więcej", "Na szczyt" czy "Skrzydła" to zaledwie część hitów, które przyniosły muzykom wielką popularność.

Artystów zasilających szeregi Sound'n'Grace połączyła miłość do śpiewu, ale także niezwykły zapał i chęć przekazania światu pozytywnego przesłania. Każdy ich utwór to wyjątkowa opowieść, która na długo zapisuje się w pamięci słuchaczy.

Sound'n'Grace na scenie Dzień Dobry TVN

W kwietniu br. miał swoją premierę najnowszy utwór zespołu Sound'n'Grace, zatytułowany "Południe". To historia samotnego chłopaka, który stara się uporządkować własne myśli i pogodzić się z konsekwencjami nietrafionych decyzji. Artyści zaprezentowali piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadli? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości