Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Iga już po rozwodzie. "Czas wznieść toast"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
mężczyzna i kobieta

Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz wzięli udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeński eksperyment nie powiódł się, dlatego zapadła decyzja o rozwodzie. Po 19 miesiącach oczekiwania, odbyła się rozprawa, która formalnie zakończyła pewien etap w ich życiu. Karol tylko nam opowiedział, czy jeszcze raz zdecydowałby się na ślub z nieznajomą osobą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol i Iga

Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę i w efekcie zostali małżeństwem. Początkowo para świetnie się dogadywała i wydawało się, że mają szansę stworzyć udany związek. Jednak z biegiem czasu różnice charakterów uniemożliwiły im dalsze budowanie relacji. Po kilku tygodniach trwania telewizyjnego eksperymentu zadecydowali, że powinni się rozstać i oficjalnie rozwieść.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Teraz Karol tworzy udaną relację z Laurą Wielich, która była uczestniczką tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mieszkają razem i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Iga już po rozwodzie

Maciesz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że małżeństwo z Igą formalnie dobiegło końca. - Po 19 miesiącach na wczorajszej, jedynej rozprawie sąd udzielił nam rozwodu. Pewne wybory w życiu trwają długo, najważniejsze, że ten etap zakończył się "wolnością". P.S. nikt z nas nie utrudniał toku rozprawy. Z mojej, jak i z Igi strony nie doszło do przeciągania sprawy rozwodowej. Tak niestety działają u nas w tym okresie sądy. Szczególnie w niektórych miastach. Czas wnieść toast za nowe jutro.... - napisał na Instagramie Karol.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tylko naszej redakcji opowiedział, jakie towarzyszą mu teraz emocje. - Każdy byłby zadowolony z bezproblemowego załatwienia przebiegu sprawy rozwodowej. Jedyny minus to długi czas oczekiwania - powiedział Karol w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Czy mimo to zdecydowałby się jeszcze raz wziąć udział w telewizyjnym eksperymencie? - Zależy pod jakim kątem na to patrzeć... Dlatego w tym momencie trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie. Na pewno nie żałuję i wyniosłem z niego znacznie więcej, niż myślałem. Większe poznanie swojej osoby i samoakceptacja będą plusować na przyszłość. Emocje już dawno minęły więc podchodziłem do sprawy czysto teoretycznie, tylko pod względem prawnego zakończenia małżeństwa. Etap eksperymentu chcę zakończyć i zająć się życiem codziennym, z którego mam radość i chęć działania, by nowe jutro było barwniejsze i lepsze, niż to, które miałem przed udziałem w programie - podsumował Karol.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości