Gwiazdy

Agnieszka Łyczakowska pokazała się w blondzie. "Kobieta zmienną jest"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na przestrzeni lat miała różne kolory włosów. Nie ukrywa, że lubi eksperymentować. W sieci uczestniczka popularnego programu pokazała zdjęcia przed i po metamorfozie.

Agnieszka Łyczakowska "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska wzięła udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parze z Wojtkiem Janikiem. Uczestnicy szybko przekonali się, że był to strzał w dziesiątkę, bo świetnie do siebie pasują. Natychmiast między nimi zaiskrzyło, bardzo dobrze się dogadywali, a z czasem coś do siebie poczuli. Po miesiącu trwania eksperymentu postanowili wytrwać w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po programie zamieszkali razem i budowali wspólną przyszłość. Nie ominęły ich trudne chwile, ale z każdego kryzysu wychodzili obronną ręką. Marzyli, by zostać rodzicami, dlatego zaczęli starać się o dziecko. Po wielu miesiącach udało im się spełnić marzenie. 4 stycznia przyszła na świat ich córka Antosia.

Agnieszka Łyczakowska w blond włosach

Agnieszka jako świeżo upieczona mama ma teraz bardzo dużo obowiązków, jednak potrafi znaleźć chwilę tylko dla siebie. Wtedy lubi zadbać o wygląd, m.in. o fryzurę. Na swoim profilu na Instagramie pokazała dwa zdjęcia. Na jednym widzimy ją w ciemnobrązowych włosach, a na drugim w blondzie. Jak przyznała, mąż lubi konkretny odcień na jej głowie.

- Kobieta zmienną jest. W swoim życiu już różne miałam fryzury - od czarnych z grzywką po blond. Lubię eksperymentować i muszę przyznać, że nigdy nie miałam kolorystycznej wpadki, zawsze to, co wymyśliłam, było na danym moment strzałem w 10! Chwilę przed zgłoszeniem się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byłam blondynką, a zaraz po ślubie wróciłam do ciemnego koloru, bo mój mąż woli szatynki. Czy to była dobra zmiana?! Chyba tak, najbardziej siebie lubię w ciemnych włosach - napisała Agnieszka Łyczakowska.

W komentarzach fani ocenili, która wersja bardziej przypadła im do gustu. Głosy są podzielone.

"Zdecydowanie w jasnych", "Pięknie w ciemnych", "W jasnych cudnie", "W blondzie wyglądała pani młodziej", "Pięknie ci w czarnych", "Blond nie. Czarne przepiękne" - czytamy opinie internautów.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości