Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Kiedy wielki finał programu?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Źródło:
TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - finał programu
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - finał programu
wideo 2/5

Przed nami wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8". W 13. odcinku poznamy decyzje uczestniczek i uczestników. Czy któraś z par zdecyduje się pozostać w małżeństwie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia - uczestnicy 8. edycji

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to nie tylko przygoda, ale i szansa na znaleźne prawdziwej miłości. W programie pary poznają się dopiero podczas składania przysięgi małżeńskiej, a o doborze przyszłych nowożeńców decyduje grono ekspertów. W 8. edycji udział wzięli:

  • Justyna i Przemysław,
  • Marta i Maciej,
  • Marta i Patryk.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - co się wydarzy w 13. odcinku?

13. odcinek to finał 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie oraz eksperci poznają decyzje: Justyny i Przemysława, Marty i Macieja oraz Marty i Patryka. Pierwsze z małżeństw budziło mieszane uczucia i stało się zagadką dla fanów programu. Z kolei drugie już od pierwszych odcinków zostało skazane na porażkę. Para miała różne oczekiwania wobec siebie i nie mogła dojść do porozumienia. Natomiast trzecie - zdaniem telewidzów - zostało najlepiej dobrane. Kto zdecyduje się budować trwały związek na lata? U kogo miłosny eksperyment zakończy się rozwodem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" – gdzie i kiedy można obejrzeć finał programu?

Premiera finałowego, czyli 13. odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odbędzie się we wtorek, 29 listopada 2022 roku o godz. 21:35 na TVN-ie. Cały eksperyment miłosny dostępny jest w Player.pl.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości