Gwiazdy

"40 kontra 20". Panowie podejmą trudną decyzję. Które singielki zamieszkają w willi?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki

Tom i Tomek poznali już 10 pięknych singielek. Teraz nadszedł czas, by podzielili panie na dwie grupy. 5 kobiet zamieszka w luksusowej willi, a 5 na nieco skromniejszym glampingu. Jedna z kobiet wpadła w oko obu mężczyznom. Czy będą o nią rywalizować?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 2. odcinku?

Na słonecznej Krecie po raz kolejny pojawili się dwaj przystojni panowie, którzy mogą zawrócić w głowie niejednej kobiecie. Pierwszy z nich to Tom Grabowski, doświadczony 44-latek, a drugi to Tomek Zarzycki, pociągający 28-latek. Mężczyźni będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek. Czy ich uwagę przykują młode i rozrywkowe 20-latki, czy jednak doświadczone i sensualne 40-latki? Gdy któraś z kobiet przypadnie im do gustu, zaproszą ją do siebie. Raz na kilka dni Tom i Tomek mają prawo, by podziękować tym dziewczynom, z którymi nie poczuli chemii. Na ich miejsce wejdą kolejne, spragnione miłości panie.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

W 2. odcinku "40 kontra 20" mężczyźni podejmą decyzję, które z pań zamieszkają w willi, a które na glampingu. Tomek nie ukrywa, że jedna z piękności z grupy 40-latek szczególnie przypadła mu do gustu. Na jego nieszczęście, ta sama uczestniczka wpadła w oko również Tomowi.

Bohaterowie reality show spędzą pierwszą wspólną noc. Dziewczyny zaczną nawiązywać koleżeńskie relacje, ale też zbliżać się do przystojnych gospodarzy. Amira wyzna, że Tom bardzo się jej podoba. Czy 17 lat różnicy wieku będzie dla nich problemem? Tego dowiemy się już wkrótce.

"40 kontra 20". O czym jest program?

W tym programie zakochani czasu nie liczą, a PESEL nie ma żadnego znaczenia. Niezależnie od tego, czy ma się dwadzieścia, czy czterdzieści lat, można przeżyć prawdziwą, wielką miłość.

W nowej edycji randkowego show TVN7 - "40 kontra 20" dwóch wyjątkowych mężczyzn, starszy i młodszy, będą rywalizować ze sobą o atrakcyjne kobiety w różnym wieku. Jedno jest pewne - na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy znajdą to, czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie - miłość.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości