Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej dowiedział się, że Marta ma dziecko. Jak zareagował?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Wszystkie pary biorące udział w show "Ślub od pierwszego wejrzenia 8", wymieniły się już obrączkami. W 4. odcinku programu zobaczymy, jak nowożeńcy i ich goście bawili się na weselu. Marta wyznała Maćkowi, że ma syna, a także przygotowała mężowi wyjątkową niespodziankę. Justyna zaczęła dominować nad Przemkiem, ale jemu to odpowiada. Z kolei Marta i Przemek od razu wpadli sobie w oko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Maciej i Marta

Marta zgłosiła się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", ponieważ po złych doświadczeniach z przeszłości, wolała, by eksperci dobrali jej odpowiedniego partnera. Uczestniczka reality show wyszła za mąż za Macieja. W 4. odcinku zobaczyliśmy ich przyjęcie weselne. Marta jeszcze przed rozpoczęciem zabawy wyznała mężowi, że ma dziecko. Chciała to zrobić jak najszybciej. - Nie wiem, czy wiesz, ale ja mam syna. Nazywa się Rysio - powiedziała Marta.

Maciej nie krył zaskoczenia, ale zareagował pozytywnie. - Fajny, uśmiechnięty, młody chłopaczek. Jeśli przejął wszystkie geny mamy, to na pewno fajny dzieciak z niego. (...) Ja w ankiecie zaznaczyłem, że nie ma dla mnie problemu, żeby kandydatka na moją żonę miała dziecko z wcześniejszego związku. Nie było to dla mnie problemem - przyznał.

Marta jest dumna, że ma syna. - Nie mam zamiaru się go wstydzić czy ukrywać. Jeżeli Maciej chce ze mną tworzyć związek, to musi mojego syna zaakceptować. To jest dla mnie najważniejsze - podkreśliła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Podczas wesela nowożeńcy zaczęli się poznawać i mieli okazję porozmawiać. W pewnym momencie Marta postanowiła zrobić niespodziankę Maciejowi. Okazało się, że panna młoda ma talent wokalny, więc przejęła mikrofon i zaczęła śpiewać. Pan młody doskonale znał ten utwór.

- Jak śpiewałam dla niego piosenkę, to poczułam taką radość, bo widziałam, że on zna tę piosenkę, śpiewa i mu się to podoba. Lubię komuś sprawiać radość i fajnie, że go tak zaskoczyłam - wyznała Marta.

- Zaimponowała mi tą niespodzianką, z tego tytułu, że muzyka cały czas jest w moim życiu, czy to w pracy, czy w domu, czy podczas spotkań rodzinnych - stwierdził Maciek.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Źródło: Player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna i Przemysław

Justyna ma silną osobowość, co można było zauważyć podczas wesela. W relacji z Przemkiem to ona jest tą dominującą osobą. Panna młoda nie chciała zatańczyć po raz drugi przed gośćmi, którzy domagali się powtórki. - To jest nasze wesele i to my tu rządzimy - podkreśliła stanowczo Justyna. Uczestniczka programu od razu powiedziała mężowi, żeby nie całował jej podczas sesji zdjęciowej, a także że nie będzie go karmić weselnym tortem. Przemysław nie ukrywa, że stanowczość żony mu się podoba. Potrzebował takiej kobiety. - Super, fajna dziewczyna. Normalna, rozmowa, oczywiście, bardzo ładna. Tak na gorąco nie chcę mówić, że anioł, ale naprawdę to super dziewczyna. Mam nadzieję, że to określa, jak ją odbieram - przyznał. Mama pana młodego z dystansem podchodzi do jego małżeństwa. - Jednak jestem cały czas sceptyczna. Ciężko jest mi zmienić zdanie. Myślę, że czas pokaże - powiedziała pani Małgorzata. - Że mi się nie podoba, to nie mogę powiedzieć, ale jest za mało czasu, żeby można było powiedzieć, że jest dobrze. Trzeba się poznać, zobaczymy - dodała.

Tata Przemka rozumie podejście swojej żony. - Ona jest bardzo opiekuńcza względem Przemka. Wydawało się jej, że on może zostać skrzywdzony, że to nie jest dobry pomysł, żeby w ten sposób szukać sobie partnerki na resztę życia i ten związek już na początku może upaść - dodał pan Dariusz.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Źródło: Player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta i Patryk

Marta i Patryk spodobali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Również ich rodziny bardzo się polubiły i wszyscy wspólnie bawili się na weselu. Teściowa nie mogła się nachwalić Marty.

- Ładną ma twarz, ładną figurę, dlatego myślę, że Patrykowi też wpadła w oko - skomentowała pani Krystyna, mama Patryka. - Pierwsze wrażenie, to po prostu bardzo mi się spodobała. Ma takie cechy, które podobają mi się w kobietach. Ona temu wszystkiemu sprostała. Jej sukienka była taka skromna, a jednocześnie elegancka. Taka ciepła postać, od razu mi przypadła do gustu i już ją po prostu lubię - dodała mama pana młodego.

Nowożeńcy ostrożnie i powoli się do siebie zbliżają. Dzięki temu dobrze czują się w swoim towarzystwie. - Odbieram Patryka jako takiego męskiego faceta. Myślę, że ma takie cechy - przyznała Marta.

- Jesteśmy dobrani charakterami. Z pierwszych rozmów wynika, że taka wyluzowana jest, spokojna, wesoła dziewczyna. Podobnie przeżywaliśmy to wszystko, tak mi się wydaje. Dopasowaliśmy się, mamy podobne wartości - dodał Patryk.

W następnym odcinku pary wyjadą w podróże poślubne i wreszcie będą mogli spędzić chwile sam na sam.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Źródło: Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości